Image

2018'de öne çıkacak dekorasyon eğilimleri

136

2018’in yeni dekorasyon eğilimleri belli oldu. 2017’nin sevilen renklerinden biri olan pastel pembenin evlerimizden ayrılma vakti geldi. Pek çok tasarımcıya göre artık yeni yıldızımız lavanta. Şimdiden evlerimize lavanta rengi dekorlar almaya başlayabiliriz. 2018’in öne çıkacak dekorasyon eğilimlerini öğrenmek için galerimizi incelemeyi unutmayın.

Yeni yılın rengi lavanta oldu

Lavanta

Pastel pembe hala evlerimizde ve bu rengi hala seviyoruz fakat lavanta da en az pembe kadar güzel ve huzur verici bir renk. Özellikle yatak odaları ve dinlenme odaları için önerilen lavanta tonları sakinleşmenize ve rahatlamanıza yardımcı olacak.

Daire desenleri karşımıza çıkacak

Salon

Bir zamanlar dekorasyonumuzun büyük bölümünü kaplayan daire desenleri bu sene yeniden hayatlarımıza girecek. Yastıklarda, battaniyelerde ve diğer pek çok dekor eşyasının üstünü süsleyen daire desenlerine şimdiden alışmaya başlasak iyi olacak.

Pirinç detaylar hayatımızda kalmaya devam edecek

Banyo

Pirinç, dekorasyon için her zaman tercih edilen bir detay oldu. Özellikle banyo musluklarında ve aydınlatmalarda karşımıza çıkan pirinç detaylar, 2018’de de varlıklarını sürdürmeye devam edecek. Sıcak ve zarif altın rengini pirinç detaylar ve lavanta ile tamamlayarak pek çok insanın rüyasını süsleyecek bir banyo dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Kadife, dekorasyonun baş tacı olmaya devam ediyor

Salon

Kadife detaylar hala ön planda. Birkaç sezondur içimizi ısıtan kadife modası 2018 yılında da devam edecek. Evlerimize kadife sandalyeler, koltuklarımıza kadife yastıklar veya battaniyeler alabiliriz.

Zeytin yeşili ve lavantanın uyumu

Salon

Zeytin yeşili büyük bir geri dönüş yaparak evlerimize yine renk katacak. Zeytin yeşili dekorasyonunu tamamlamak için yine 2018’in gözdesi lavantadan yardım alabilirsiniz. Sarı detaylar ile de bu odaları canlandırabilirsiniz.

Doğallık ön planda

Banyo

Son yıllarda hepimiz doğal olanın peşinden koşuyoruz. Genellikle mutfak alışverişinde karşımıza çıkan doğallık olgusu artık dekorasyonlara da girmeye başladı. Banyonuzu doğal taşlar ile kaplayabilir ve burada her zaman taze çiçekler bulundurabilirsiniz.

Her yer renkleniyor

Salon

Sade ve doğal dekorasyon hala ön planda ancak bu alanları karmaşa yaratmayacak şekilde renklendirebilirsiniz. Mavinin huzur verici etkisini dekorasyonda kullanarak hem doğal hem de renkli bir dekorasyona sahip olmak mümkün.

Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın