Delta Deluxe

140

Delta Deluxe projesi İstanbul, Esenyurt’ta bulunuyor. Delta Şirketler Grubu tarafından inşa edilen proje 15 bin metrekare arsa alanına sahip. İnşaatın tamamlandığı projede hemen teslim fırsatı sunuluyor. 975 adet konut 77 adet ticari alana sahip olan proje karma bir proje olma özelliği taşıyor.

Delta Deluxe projesinde rezidans, otel ve AVM blokları bulunuyor. Evinizin hemen yanı başında bulunan AVM ile tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceksiniz. Projenin diğer özellikleri arasında 2000 araç kapasiteli kapalı otopark, hamam, buhar odası, sauna, çocuk oyun parkı, kuru temizleme, fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunuyor.

Pek çok kişinin oturum ve yatırım amaçlı ev aldığı bir bölge olan Esenyurt’ta yer alan proje o bölgede yaşamak isteyenler için ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor. E5 ve TEM otoyoluna bağlantı yoluna yakın, Atatürk Havalimanı’na 15, Ambarlı Limanı’na 5 dakika mesafede bulunan proje metro ve metrobüse de yürüme mesafesinde bulunuyor.

Kişisel aracınız ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşımın oldukça kolay olduğu noktada bulunan Delta Deluxe ev alıcılarını bekliyor.

Delta Deluxe projesinin tüm detayları için tıklayın.

Etiketler