Delta Dubai Tower

128

Delta Dubai Tower projesi İstanbul’da Esenyurt semtinde bulunuyor. İzsiz Holding tarafından inşa edilen proje 21 bin metrekarelik arsa alanına sahip büyük bir proje. 3 bloktan oluşan projede toplamda 1606 adet konut bulunuyor. Projenin 10 bin metrekarelik alanı ise yeşil alana ayrılmış durumda.

Delta Dubai Tower projesi karma bir proje olma özelliği taşıyor. Rezidans, otel ve ofisin bulunduğu projenin bir bloğu otel olarak işletilecek. Projede rezidans dairelerin yanı sıra villalar da bulunuyor.

Delta Dubai Tower projesinde 95 ile 150 metrekare alan genişliklerine sahip farklı daire tipleri mevcut. Hemen teslim seçeneği ile alıcı bulan projede daire tipleri 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 olarak planlanmış.

Projenin kendine ait dev bir aqua parkı da mevcut. İçerisinde sandallarla gezinti yapmanızı sağlayacak aqua park dışında projede açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, spa, sauna, Türk hamamı, güneşlenme terasları ve yürüyüş parkuru da Delta Duba Tower projesinde yaşamak isteyenler için ayrıcalık sağlıyor.

Delta Dubai Tower projesi TEM ve E5 otoyollarına yakın, metrobüse 1 dakika yürüme mesafesinde hem kişisel hem de toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda bulunuyor.

Delta Dubai Tower projesinin tüm detayları için tıklayın.