Divan Residence at G Tower

123

Divan Residence at G Tower projesi Mar Yapı tarafından İstanbul, Bağcılar, Basın Ekspres Yolu üzerinde tek blok olarak hayata geçiriliyor. Projede otel konforunda ev hayatı sunuluyor. Türkiye’de otelcilik sektöründe adını oldukça fazla duyurmuş olan Divan, projede hizmet yönetimi sağlayacak.

Divan Residence at G Tower projesinde 1+1, 1,5+1 ve 2+1 daireler bulunuyor. Projenin en büyük özelliklerinden bir tanesi her rezidansta yer alan balkonlar ve mahremiyeti sağlayan peyzaj düzenlemeleriyle genel olarak kulede farklı bir hava oluşmasını sağlıyor.

Projenin yanı başında bulunan Boost Fitness & B Spa ile spor her zaman hayatınızın içinde olacak. Özellikle hızlı şehir hayatını daha efektif ve aktif yaşayabileceğiniz bir proje olması için tasarlanan Divan Residence at G Tower ev alıcılarına bu açıdan kolaylık sağlıyor.

Proje TEM ve E5 otoyolunun kesiştiği noktada, Atatürk Havalimanı’na yakın olmasıyla da ulaşım açısından hayatı kolaylaştırıyor. Yapımı biten ve açılması beklenen metro hattının Mimar Sinan Metro Durağı’na bağlantısı da olacak olan proje toplu taşıma ile de ulaşımı kolay kılıyor.

Divan Residence at G Tower projesinin tüm detayları için tıklayın.