G-YOO Inspired by Starck

121

G-YOO Inspired by Starck projesi Miami, Londra, Berlin, St. Petersburg, New York, Moskova, Paris, Buenos Ares, Hong Kong, Münih ve Toronto gibi Dünya’nın önemli metropollerinde yer almış YOO markasını G konsepti ile birleştiren Mar Yapı yine Basın Ekspres’te İstanbul’un hızlı şehir yaşımına ayak uydurmanızı sağlayacak bir projeye imza atıyor.

Projede 2 blokta toplamda 720 konut bulunuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin olduğu projede dairelerin metrekare aralıkları 47 ila 113 metrekare aralığında değişiyor. Dünyanın ünlü tasarımcılarından biri olan Philippe Starck’ın imzasıyla tanıtılan proje hemen teslim fırsatı ile alıcılarını bekliyor.

Hem yatırım hem de oturum amaçlı ev almak isteyen kişiler için uygun olan projenin kira getirisi de bölgeye göre yüksek.

G-YOO Inspired by Starck projesinde sosyal alanlar da elinizin altında bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ile çocuklu aileler için de kolaylık sağlıyor. Fitness merkezi, basketbol sahası, güneşlenme terası ve kapalı otoparkı ile yetişkinlerin de hayatını kolaylaştırmak için seçenekler sunuluyor.

G-YOO Inspired by Starck projesinin tüm detayları için tıklayın.