Gümüş Park Avenue

80

Gümüş Park Avenue projesi İzmir’in değerli bölgelerinden biri olan Bornova’da Kamil Tunca Bulvarında bulunuyor. Çevre yoluna yakın bir konumda yükselen proje konum açısından pek çok önemli noktaya komşu.

Proje aynı zamanda çevreyoluna bağlantı yollarına da çok yakın. Aynı zamanda sahil yoluna da komşu bir konumda bulunuyor. Projeye kişisel aracı ile değil toplu ulaşım araçları ile ulaşım sağlamak isteyenler için otobüs ve minibüs hatları projenin yakınından geçiyor.

Gümüş Park Avenue projesi 18 katlı tek bloktan oluşuyor. 2070 metrekarelik bir alana inşa edilmiş projede 135 adet konut bulunuyor. 2+1 açık mutfaklı daire tipinin olduğu projede metrekare aralıkları 105 ile 111 metrekare.

Projede 600 metrekarelik bir peyzaj alanı bulunuyor. Mart 2017’te inşaatına başlanılan projede teslim 2019 Mart ayında başlayacak. Gümüş Park Aveneu projesinin inşaatı son aşamada.

Gümüş Park Avenue projesi Forum Bornova AVM ve Point Bornova AVM gibi bölgenin tercih edilen AVM’lerine oldukça yakın bir konumda.

Gümüş Park Avenue projesi konum itibari ile İzmir’in gelişmiş ve tercih edilen noktalardan bir tanesinde. Toplu taşıma yada kişisel aracınızla ulaşım sağlamanızdan oldukça kolay.

Gümüş Park Avenue projesinin tüm detayları için tıklayın.