Marina 24

63

Marina 24, Büyükçekmece Mimaroba semtinde inşa ediliyor. Proje, bölgenin en gelişmiş ve nezih bölgelerinden biri olarak bilenen Mimaroba’da denize sıfır bir konumda bulunuyor. Sessiz, sakin, yeşil mavi ile iç içe olacak projenin çevresi de gelişmiş bir bölge.

Marina 24  2 etaptan oluşuyor. 2 etabı da aynı anda teslim edilecek olan projenin etapları Residence ve Dubleks etabı olarak adlandırılmış. Projede Residence etabında 8, Dubleks etabında ise 10 blok bulunuyor. Residence etabı zeminden itibaren 6’şar, Dubleks etabı ise zeminden itibaren 2 katlı olarak planlanmış.

Marina 24 denize kıyısı olan bölgedeki tek proje olma özelliği de taşıyor. Bugün ki şartlara bakılacak olursa da bu bölgede Marina 24 tarzında başka bir proje olması beklenmiyor. Mimaroba’da bu tarzda başka parsel bulunmaması ve kıyı kanunu nedeniyle proje bölgede tek. Planlanma açısından da bölgede tek olacak olan projenin hemen altında deniz bakan 2 katlı gurme dükkanlar bulunacak. Yalnızca yeme içme üzerinde dükkan olarak tasarlanan alanları dışarıdan insanlar da kullanabilecek.

Marina 24 projesinin tüm detayları için tıklayın.

Etiketler