Image

Akkent Konutları'nda Yaza Özel Kampanya

7

Akkent Konutları, Akkent Paradise Gardens ve Akkent 6 Ev, Ofis, AVM projeleri için “Şimdi al, Hemen otur, Kasım’da Öde” kampanyasını başlattı. Hemen teslim edilebilen ünitelerde vade farkı uygulanmıyor…

Akkent Paradise Gardens, Ankara Batıkent Çakırlar’da 1,5 yıl öncesi yaşam başlamış durumda. Sadece Batıkent’in değil Ankara’nın dikkat çeken konut projelerinden biri. Güney cephe daireleri, her odanın ayrı ısıtılmasına imkan veren kat istasyonları, yerden ısıtma gibi teknik özellikleri, kaliteli, marka inşaat malzemeleri ve işletmesi ekonomik bakımı kolay, katta 4+1, 3+1, 2+1  dairelerin bulunduğu projede ayrıca bahçe katları ile bir ayrıcalık sunuyor.

Akkent Konutları Kampanya

Modern şehir insanının sağlıklı yaşam ihtiyacına; çocuklarımızın bedensel ve zihinsel gelişimine büyük katkı sağlayacak yalnızca konut sahiplerinin kullanımına özel spor ve aktivite alanları (4 mevsim yüzme havuzu, jakuzi, sıcak suda akıntıya karşı yürüme havuzu, sauna, buhar odası, masaj odası, mini aqua park, squash ve pilates-yoga alanı, fitness salonu, satranç, bilardo ve pinpon oyun alanları, halı saha, voleybol-basketbol sahası, tenis kortu, mini golf, kaykay pisti, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava fitness aletleri vb.) bulunuyor. 24 saat güvenlik, hemen yanı başınızda alışveriş imkanı sunan AVM’si, caddeye paralel dükkanları, satış sonrası teknik destek hizmetleriyle Akkent Paradise Gardens’ta bütün günlük ihtiyaçlara kolayca ulaşılabiliyor.

Açık ve kapalı otoparklara sahip proje çevre yoluna ve havaalanına oldukça yakın. Hastahane, okul, pazar yeri gibi yerler proje ile komşu. Akkent Paradise Gardens Batıkent’in sakinliğini sevenlere prestijli, modern bir yaşam sunuyor..

Daha fazla kampanya haberi için Kampanyalar kategorimizi inceleyebilirsiniz.