Image

Alışılmışın dışında bebek odası dekorasyonları

237

Bebek odaları birçok kahkaha, gözyaşı ve ilklere ev sahipliği yapar. Eğer yeni bir aile kurduysanız ve bebek bekliyorsanız yenilikçi fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonu konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, alışılmışın dışında bebek odası dekorasyonları ile karşınızdayız.

Bebek odası dekorasyonu söz konusu olduğunda sorulacak birçok soru var. Nasıl bir bebek temasıyla ilerlemelisiniz? Alanın belirli bir tema etrafında şekillenmesini mi yoksa farklı renklerin harmanlandığı bir sığınak olmasını mı istiyorsunuz? Hangi renkleri kullanmak istersiniz?

Projeland Dekorasyon fikirlerini incelemek için tıklayın

Bebek odası dekorasyonu fikirlerini sizler için derledik. İşte alışılmışın dışında bebek odaları:

Klasik gri ve bebek mavisi

Klasik gri renkleri bebek mavisi ile bir araya getirmek iyi bir renk tercihi olabilir.

Klasik gri ve bebek mavisi

Kişisel tarzınızı yansıtın

Bir bebek odası tasarlarken seveceğiniz bir alan yaratmak önemlidir. Çünkü bebeğiniz büyürken sizler de o odada vakit geçireceksiniz. Dolayısıyla kişisel tarzınızı bebek odasında yansıtabilirsiniz.

Kişisel tarzınızı yansıtın

Klasik ve modern

Klasik ve modern bir bebek odası ister misiniz? İçinizi rahatlatacak bir alan yaratmak için beyaz ve açık gri temaları tercih edebilirsiniz.

Klasik ve modern

Ağacın anlamı

Ağaçlar, yaşayan her insan gibi hep yukarı, göğe doğru çıkarak boy atmaya çalışmakta, meyvelerini vereceği bir başa ulaşma amacı güdüyorlar. Ağaçlara çok zengin anlamlar yüklenebilir, ancak bir bebek odasında renkli bir temanın unsuru olarak da kullanılabilir.

Ağacın anlamı

Farklı dokular

Belirli bir temadan uzak kalmak isterseniz, farklı doku ve desenlerle oynayabilirsiniz.

Farklı dokular

Seyahate hoş geldin

Bebeğinizi seyahate hoş geldin dekoruyla karşılamak istemez misiniz? Odaya macera dolu bir ruh katın ve mutluluğa teşvik edin.

Seyahate hoş geldin

Duvarı renklendirin

Eğer düz renkler hoşunuza gitmiyorsa, bebek odanızın duvarına biraz renk katabilirsiniz.

Duvarı renklendirin

Geleneksel tonlar

Geleneksel dekorasyon ürünlerini bebek odasıyla harmanlamak istemez misiniz? Ağır desenleri ve renkleri deneyerek birbirine karıştırabilir ve ahenkli bir bebek odası dekorasyonu çıkarabilirsiniz.

Geleneksel tonlar

Maceraperest

Bebek odası dekorasyonuna biraz maceracı havası katmak isterseniz duvarlara dünya haritası ve yolu hatırlatan öğeler ekleyebilirsiniz.

Maceraperest

İlginç temalar

Vahşi Batı temalı bir bebek odası dekorasyonu bebeğinizin odasını renklendirebilir. Odaya yaratıcı bir hava katmak için de bu temaları kullanabilirsiniz.

İlginç temalar