Image

AND Pastel'den Konut Kredi Süresini Yarıya İndiren Kampanya!

187

Anadolu Grubu’na bağlı AND Gayrimenkul tarafından İstanbul Kartal’da inşa edilen AND Pastel projesinde konut kredisi süresini yarıya indiren kampanya başladı. Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında yaşamın başladığı projede yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 0,59 faiz oranı ile konut alıcılarına büyük bir fırsat sunuluyor.

İstanbul Kartal’da inşa edilen ve bölgenin en büyük projelerinden biri olan AND Pastel, 10 yıllık konut kredisini 5 yıla indiren yeni bir kampanyaya imza atıyor. AND Gayrimenkul tarafından yapılan açıklamada 5 yıllık kredide yüzde 0,59 faiz uygulandığı belirtiliyor.

AND Pastel Kampanyasının Detayları

Konut kredisi faiz oranları minimum yüzde 1,69’dan başlıyor.  Projede bu orandan başlayan güncel konut kredi faizi ile 10 yıllık bireysel konut kredisine alternatif olarak, 5 yıllık kredide yüzde 0,59 faiz oranı uyguluyor.

AND Pastel Kampanyası Ödeme Tablosu

Yukarıda 100 Bin TL’lik konut kredisi baz alınarak hazırlanan örnek ödeme tablosuna göre, AND Gayrimenkul’ün bu ödeme modelinden (bireysel kullanım için geçerli, bankaya göre değişiklik gösteriyor) faydalanan tüketiciler, 10 yıl yerine 5 yıl kredi ödeyerek, geri ödeme tutarlarında yaklaşık 120 Bin TL kar elde edebiliyor.

Sadece anlaşmalı bankalarda ve sınırlı sayıda dairede geçerli olan kampanyada, aynı zamanda yüzde 20 peşin indirimi de uygulanıyor.

Ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir fırsat sunduklarını söyleyen AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, sektörel istatistikleri göz önüne aldıklarında banka kredisi kullanımı oranının gerilediğini gördüklerini belirtti.

Kampanyalara destek olmalarına rağmen tüketicinin üzerindeki finansal yükün tam olarak hafiflemediğini söyleyen Usta, “Tüketicinin üzerindeki bu yükü daha da hafifletmek ve yüksek faiz ortamında ev sahibi olma kararlarını ertelemelerini önlemek için faiz oranını anlaşmalı bankalarımız aracılığıyla 0,59’a düşürdük. Tüketicilere 5 yılda tüm ödemelerini tamamlayabilecekleri bir model geliştirdik. Böylece güncel faiz oranı ile tüketicinin 10 yılda ödemeyi planladığı aylık taksit tutarı ile 5 yılda tüm kredi tutarını ödemesini sağlayarak yeni evine hemen kavuşturuyoruz” dedi.

AND Pastel Projesinde Neler Var?

AND Pastel

  • Proje İstanbul Kartal’da konumlanıyor.
  • Adalar ve deniz manzarasına sahip.
  • İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alıyor.
  • Konut tipleri: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1
  • Toplamda 7 blok ve 1243 konuta yer verilmiş.
  • İçerisinde okul öncesi eğitim kurumundan, sağlık kurumuna ve alışveriş alanlarına kadar detaylar var.
  • Projede yaşam Temmuz 2018’de başladı.
  • Sign of the City- ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülü bulunuyor.

Benzer haberleri okumak için Kampanyalar kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Etiketler