Image

Babacan Holding'ten Konutta 'Tanzim Satış' Hamlesi!

226

Babacan Holding, konutta tanzim satış hamlesini başlattı. Şirketin bu hamlesi ile birlikte, sınırlı sayıda dairede yüzde 25 indirimle konut sahibi olmak mümkün olacak. Kampanya Mart ayı sonuna kadar sürecek ve 288 bin TL’lik bir daire 216 bin TL’ye alınabilecek.

Beylikdüzü’nün en lüks projeleri arasında gösterilen Babacan Palace projesinde uygulanan Tanzim Satış Kampanyası 20 daire için geçerli olacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Modern mimari anlayışını günümüz teknolojisiyle buluşturduğumuz Babacan Palace, bu yönüyle “Yeni Nesil Lüks” kavramını sektörle tanıştırdığımız çok ayrıcalıklı bir proje. Projemiz, geliştirdiğimiz “Tanzim Satış Kampanyası” ile de ayrı bir ayrıcalık kazanıyor” ifadelerini kullandı.

Kampanya detaylarından da bahseden Babacan, “Kampanyamızda, projemizdeki sadece 20 daire için yatırımcılarımıza yüzde 25 indirim fırsatı sunuyoruz. Kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcılarımızın tek yapması gereken, hızlı davranmak.  Çünkü kampanyamız Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak” dedi.

Fiyatlar Ne Kadar Düşüyor?

Mehmet Babacan

Sınırlı sayıdaki dairede son dönemin en önemli fırsatını sunduklarını söyleyen Babacan, “Tanzim Satış Kampanyamızın büyük ilgi görmesini bekliyoruz. Hem indirimin oranı çok yüksek hem de sınırlı sayıda daire için geçerli olacak. Deyim yerindeyse yetişen alacak. Mart ayı sonuna kadar sürecek tanzim satış kampanyasında 288.000 TL’lik bir daire 216.000 TL’ye düşüyor. Bu indirim şu anda gayrimenkul sektörü için çok iddialı bir kampanya. Hem oturum hem de yatırım düşünenler bu fırsatı kaçırmamalı” diye konuştu.

Babacan Palace Özellikleri

Babacan Palace projesi 5 bin metrekarelik alanda bir blok zemin ve 20 kattan oluşuyor. Resepsiyon ve kat hizmetleri, türk hamamı, sauna, buhar ve masaj odası, açık yüzme havuzu, spor salonu, playstation odası ve sinema odası gibi donatılara sahip.

Benzer haberleri okumak için Kampanyalar kategorimizi takip edebilirsiniz.