Image

Babacan Holding'ten Mevduat Kampanyası

213

Babacan Holding, Mevduat Kampanyası ile yatırımcıları yine ayrıcalıklı bir fırsatla buluşturacağını açıkladı.

Kampanya kapsamında, vadeli mevduat hesabı ve gayrimenkul yatırımı arasında kararsız kalan yatırımcıya mevduattaki parasının 1 yıllık getirisi kadar indirim sunuluyor. Yatırımcı isterse vadeli mevduat hesabındaki parayı hesapta tutarak da kampanyaya dahil olabiliyor. 1 yıl boyunca vadeli mevduattaki parasından kazandığı faizle aylık ödemelerini yapan yatırımcı, yıl sonunda hesaptaki parasını çekerek konutun tüm borcunu ödeyebiliyor.

Para Mevduattayken Ev Almak Mümkün Mü?

Konuyla ilgili açıklama yapan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Mevduat faiz oranları yüksek olduğunda yatırımcı ciddi bir faiz oranı kazanırken diğer taraftan enflasyona karşı anaparası değer kaybediyor. Biz de bu kampanya ile diyoruz ki; ‘Paranızı hem faize koyun, hem de gayrimenkuldeki yüksek seyreden alım fırsatlarını kaçırmayın’. Kampanya ile yatırımcılara 1 yıl boyunca mevduat faizinden alacakları faiz miktarı kadar indirim yapıyoruz. Yatırımcılar isterse paralarını bir yıl boyunca mevduatta tutarak da kampanyaya katılabiliyor. Mevduattaki birikimlerinin getirisini bize aylık olarak ödeyerek konutun ödemesine başlıyor. Yıl sonunda da ana paranın tamamını yatırarak konutun ödemelerini tamamlayabiliyor” dedi.

Babacan Holding Projeleri

Mevduat Kampanyası Hangi Projelerde Geçerli?

Mevduat Kampanyası, Babacan Holding tarafından inşa edilen Babacan Premium ve Babacan Port Royal projelerinde geçerli olacak.

Babacan, “Her iki projemizin yer aldığı konum ve sahip olduğu farklı konseptler sayesinde, yatırımcılarımızı üst düzey yaşam alanlarıyla buluşturuyoruz. Sunduğumuz ayrıcalıklı kampanyalarla da projelerimizin sektördeki üst düzey konumlarını destekliyoruz. Mevduat Kampanyası ile de sektörde yapılmayanı yaparak, yatırımcılarımızın bütçelerini sarsmadan, Babacan Holding ailesine katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer haberleri okumak için Kampanyalar kategorimizi takip edebilirsiniz.