Image

Bizim Hikaye dizisi nerede çekiliyor?

2536

Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye, Perşembe günleri ekranları şenlendirmeye devam ediyor. Shameless uyarlaması olarak ön plana çıktıktan sonra birçok eleştiri alan dizi, her hafta izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Peki Bizim Hikaye dizisi nerede çekiliyor?

Bizim Hikaye, dizisi şehrin yoksul bölgelerinden birinde ayakta kalmaya çalışan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Shameless’ın Türkiye uyarlaması olan dizi, her Perşembe günü izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Bizim Hikaye dizisinin konusu ne?

Bizim Hikaye dizisi nerede çekiliyor sorusuna cevap vermeden önce, dizinin konusunu ele alalım. Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlayan hikaye sürekli heyecanlı bir hal alıyor.

Alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkan ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunan Filiz’in yanında, bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet bulunuyor.

Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış’ı da unutmayalım.

Bizim Hikaye konusu

Bizim Hikaye oyuncuları kimler?

Dizinin oldukça zengin bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Filiz karakterini sevilen oyuncu Hazal Kaya, Barış karakterini Burak Deniz, Fikri karakterini Reha Özcan, Rahmet karakterini Yağız Can Konyalı, Hikmet karakterini Nejat Uygur, Kiraz karakterini Zeynep Selimoğlu, Fikret karakterini Alp Akar ve İsmet karakterini ise Ömer Sevgi canlandırıyor.

Bizim Hikaye oyuncuları

Bizim Hikaye dizi seti nerede?

Bizim Hikaye dizisi nerede çekiliyor sorusu son zamanlarda sıkça soruluyor. İnsanlar zevkle izledikleri dizinin seti nerede diye merak ediyorlar. Dizinin nerede çekildiğine dair başlangıçta herhangi bir bilgi bulunmuyordu, ancak bazı kaynaklarda yer alan bilgilerde İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan Emirgan Mahallesi’nde olduğunu görüyoruz.

Bizim Hikaye seti nerede

Hazal Kaya kimdir?

1990 tarihinde Gaziantep’de doğan Hazal Kaya, İstanbul Balat’ta büyüdü. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümünde eğitim gören Kaya, ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal karakterine can veren oyuncu, Adını Feriha Koydum dizisiyle de başrollerin aranan oyuncularından biri oldu.

Hazal Kaya kimdir?

Burak Deniz kimdir?

1989 tarihinde İstanbul’da doğan Burak Deniz, eğitimini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümünde tamamladı. Kolej Günlüğü dizisi ile ekranlara giriş yapan Deniz, sırasıyla Sultan, Kaçak, Tatlı Küçük Yalancılar ve Medcezir dizilerinde rol aldı.

Burak Deniz kimdir?

Bizim Hikaye yeni bölüm ne zaman?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölümü her Perşembe saat 20:00’de Fox TV’de yayınlanıyor. Aşağıdaki videodan yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.