Image

Bumerang Kartal'dan Daire Alanlar Tapu Harcından Muaf!

222

Bumerang Kartal projesinden ev alanların tapu harcından muaf tutulacağı açıklandı. İstanbul Kartal’ın merkezinde yükselen projeden ev alanlar, kentsel dönüşüm yasası kapsamında yapılan bir projeden ev alanlara getirilen tapu muafiyetinden faydalanabiliyor.

Özkartallar AŞ tarafından inşa edilen Bumerang Kartal bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Mülkün değerinin yüzde 4’üne denk gelen tapu harcını ödemeyen Bumerang Kartal yatırımcıları ev alırken kara geçiyor.

Bumerang Kartal Projeland

Adalar Manzarasına Sahip Proje: Bumerang Kartal

Adını Bumerang şeklinden alan proje, şık cephe tasarımı ile dikkat çekerken, projede katlar birbirini görmüyor. 41 kattan oluşan projedeki daireler 9. kat itibarıyla Adalar manzarasına sahip.

Metrekare fiyatının 6 bin 900 liradan başladığı projede teslimler Eylül 2020’de yapılacak. Çevresinde adliye, hastane, AVM, havalimanı gibi önemli merkezlerin yer aldığı projenin doğa ile dost özelliklere ve kapanmaz koru alanına sahip olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Proje ayrıca 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip olup 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. Ofis ve daireler 64 metrekareden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.

Kaba inşaatın tamamlandığı projede, seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness merkezi, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, lobi ve danışma, çamaşırhane, mescitler, yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim gibi donatılar yer alıyor.

Bumerang Kartal Örnek Darie

Yatırımcılara Yüzde 1 KDV Avantajı

Bumerang Kartal’dan gayrimenkul satın almak isteyen yatırımcılar konut kredisinden faydalanabiliyor. Diğer yandan yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Eylül 2020’de teslimlerin yapıldığı projede şirket bünyesinde yüzde 50’i peşin, geri kalan yüzde 50’ı proje bitiş tarihine kadar 0 komisyonla vadelendirilme seçenekleri bulunuyor.

Benzer haberleri okumak için Kampanyalar kategorimiz inceleyebilirsiniz.