Image

Ceylan İnşaat'tan 3 dev proje müjdesi!

268

Geçtiğimiz yılı başarılı bir ekonomik çizelgeyle kapatan Ceylan İnşaat, yıl sonunda 4 proje, 340 konut satışı ve yüzde 20’lik bir büyüme yakalamıştı. 2018 yılına güçlü hedeflerle giren şirket, yeni projelerin altına imza atacağının sinyallerini verdi.

‘Önce İnsan’ prensibiyle hareket eden Ceylan İnşaat, sektördeki bilgi birikimini değişen beklentileri karşılama adına yeni projelerine taşıyor. Bugüne kadar 500.000 metre kare konut imalatının altına imza atan şirket, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal,  Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marina olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini müşterileriyle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.

Ceylan İnşaat’ın yeni projeleri

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan

Ceylan İnşaat, 2018 yılına yeni nesil projesi Zer Tuzla Marina ile start vereceğini açıkladı.

Zer Tuzla Marina ile ilgili açıklama yapan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olan Tuzla’da hayat bulacak projemizin tüm daireleri eşsiz deniz manzarasına sahip. 52.774 metrekare arsa alanına sahip projemiz ekolojik mimarinin en iyi örneklerinden biri olmayı aday görünüyor. Proje ayrıca, 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alandan oluşuyor” dedi.

Kadıköy Göztepe’de hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları hakkında da konuşan Ceylan, “Fikirtepe kentsel dönüşüm projemiz kapsamında Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiğimiz ve inşaatının yüzde 45’ini tamamladığımız Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları ile Ceylan İnşaat olarak, yeni sakinlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyoruz. Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunun proje; yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde yükseliyor” ifadelerini kullandı.

Zer Kartal’a yoğun ilgi

Ceylan İnşaat - Zer Kartal

Zer Kartal Adi Ortaklığı’nın Ceylan İnşaat hayat bulan projesi Zer Kartal ise alıcılarının yoğun ilgisiyle karşılaşmaya devam ediyor. Yüzde 35’i satılan projede 1+1 – 2+1 ve 3+1 seçenekleri; Ceylan İnşaat’ın 72 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla sahiplerini bekliyor.

İlbank, KİPTAŞ ve Ceylan İnşaat’ın işbirliği ile ortaya çıkan Zer Göztepe projesi ise 675 konuttan meydana geliyor. 15 dönüm arsa alanı üzerinde 110.000 metrekare inşaat alanına sahip Zer Göztepe, 360 derece bir yaşam projesi olarak yükselmeye hazırlanıyor.

İstanbul’un merkezinde projeler

Ceylan İnşaat’ın bakış açısını yansıttığı bir diğer proje olan Zer Mecidiyeköy, İstanbul’un merkezinde, 4.500 metrekarelik arsa üzerinde 176 lüks konuttan oluşuyor. Şehrin en önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çeken proje, sosyal donatılarıyla da herkesi kendine hayran bırakıyor.

İstanbul’un bir diğer merkezinde 5372 metrekare alanda 495 adet daireden oluşan Zer Levent ise şehrin en önemli merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Türkiye’deki tüm konut projeleri hakkında bilgi almak için tıklayın