Image

Dinçer Güner'den burçlara göre dekorasyon önerileri

199

Burçlar insanların tarzlarını ve zevklerini etkileyebilir. Özellikle burçlara göre dekorasyon önerileri değişiklik gösterir. Tüm burçların kendilerine ait beğenileri vardır. Biz de ünlü Astrolog Dinçer Güner’e “2019’da burçlar evini nasıl dekora etmeli?” sorusunu sorduk ve tüm burçlar için dikkat çeken ayrıntıları sizler için derledik.

Koç burcunun dekorasyon tarzı

Koç burçları Zodyak’ın özgüveni en fazla burçlarından kabul edilir ve bu da Koç burçlarının tarzına fazlasıyla yansır. Burçlara göre dekorasyon önerilerine baktığımızda: Öncelikle Koç burcu kişiler sade, rahat bir dekorasyon sever. Gündelik hayat hızına uygun, eşyaların kolay yer değiştirebildiği dekorasyonları tercih eder. Kendilerine yük olmayacak ama sunduğu fayda en fazla olacak eşyaları seçerler. 2019’da evini dekore etmek isteyen Koç burçları daha hafif koltuklar, sabit kalmayacak TV üniteleri, alanı çok fazla kaplamayacak sehpaları düşünebilirler.

Koç-burcu-dekorasyon

Boğa burcunun dekorasyon tercihi

Boğa burçları detaycı insanlardır. Seçtikleri eşyaların dayanıklı olmasına özellikle önem verirler. 2019’da ev dekorasyonu yapacak Boğa burçları zevklerine göre ağır eşyaları evlerinde kullanabilirler. Özellikle yeşil ve yeşilin tonları Boğa burçlarının renk seçiminde öncelikli tercihlerindendir. Çiçek dekorasyonuna da oldukça önem verirler.

Boğa-burcu-dekorasyon

İkizler burcunun ev dekorasyonu

İkizler burcu özellikle iyi bir teknolojiye sahip olan dekorasyonu severler. Aydınlatmaya duydukları ilgi de oldukça fazladır. Bir ikizler burcunun evinde ilk dikkat çeken şey dikkatli seçilmiş aydınlatma elemanlarıdır. İkizler burcu aynı zamanda evinin dekorasyonunda etnik detayları da çok kullanır. 2019’da evini dekora edecek İkizler burcu olanlar farklı kültürleri temsil eden eşyaları dekorasyonda kullanabilirler.

İkizler-burcu-dekorasyon

2019’da hangi burç ne zaman ev alacak?

Yengeç burcunun ev dekorasyonu

Yengeç burçları Zodyak’ın en evcimen en evle ilgili burçlarından bir tanesi olarak anlatılır. Ev dekorasyonunda da geleneksel tarzı severler. 2019’da evinde değişiklik yapmak isteyen Yengeç burçlarına dekorasyon önerisi olarak duvarlarında resim, tablo gibi dekoratif eşyaları sayabiliriz. Mobilyalarında, mutfaklarında kısacası evin her yerinde gümüş detaylarını da severler.

Yengeç-burcu-dekorasyon

Aslan burcunun dekorasyon tercihi

Ne derler bilirsiniz “Aslan yattığı yerden belli olur”. Bu da dekorasyon tercihlerine de yansıyor ister istemez. Aslan burçları 2019’da evlerini dekore ederken büyük, gösterişli, marka ve canlı renkleri barındıran eşyaları ve dekorasyonları tercih edebilir.

Aslan-burcu-dekorasyon

Başak burcunun dekorasyon tercihi

Başak burcu ev düzenine önem veren, temizliği ve derli toplu olmayı seven bir burçtur. 2019’da evini düzenlemek isteyen Başak burçlarına dekorasyona önerisi; tarzlarına uygun sade ve kullanım alanına uygun maksimum işleve sahip eşyalar. Bunun yanı sıra Başak burçları göz yormayan ve kategorilendirmiş bir dekorasyon stilinden hoşlanırlar.

Başak-burcu-dekorasyon

Salon dekorasyonunda yapılan 5 hata

Terazi burcunun ev dekorasyonu

Terazi burçları ev dekorasyonlarında sade, şık ve özel tasarım eşyalardan hoşlanırlar. 2019’da Terazi burçlarının ev dekorasyonu için tercih edebileceği ürünler ise geniş mobilyalar, dekoratif aynalar, porselen ve seramik ürünler olabilir.

Terazi-burcu-dekorasyon

Akrep burcunun dekorasyon tarzı

Akrep burçları Zodyak’ın en iddalı burçlarından bir tanesi. Tarzları ve tercih ettikleri ürünlerin iddası açısından bakarsan 2019’da evlerini yine dikkat çekici dekore edecek olmaları kaçınılmaz. 2019’da Akrep burçlarına ev dekorasyonunda fikir vermek için bir öneri; deri, koyu renk, ağır ahşap, gizemli eşyalar ev dekorasyonlarını tamamlayabilir.

Akrep-burcu-dekorasyon

Yay burcunun dekorasyon tercihi

Yay burçları farklı kültürleri ve mistik öğeleri sever. Bunları ev dekorasyonlarında da kullanmayı tercih ederler. 2019’da evini dekore etmek isteyen Yay burçlarının rahatlığı, konforu ve özel tasarım ürünleri tercih etmesi onları evlerinde daha mutlu ve rahat hissettirebilir.

Yay-burcu-dekorasyon

Merak edilen ev dekorasyon stili: Rustik

Oğlak burcunun dekorasyon tercihi

Oğlak burçları evlerinde geleneksel dekorasyondan hoşlanırlar. Bu geleneksel anlayışı yeni trenlerle harmanlamayı da severler. 2019’da bu tarzlarına geniş halılar, koltuklar ve antikalar ekleyerek dekorasyonlarını tamamlayabilirler.

Oğlak-burcu-dekorasyon

Kova burcunun dekorasyon tercihi

Kova burçları evlerinde marjinal eşyaların olmasını tercih ederler. Kendilerini yansıtacak ve aydınlık evlerde oturmayı severler. 2019’da evlerini dekore etmek isteyen Kova burçları kendilerini yansıtacak ev dekorasyonuna teknolojik ürünleri ve dikkat çeken aydınlatmaları ekleyebilirler.

Kova-burcu-dekorasyon

Balık burcunun dekorasyon tercihi

Balık burçları için romantik detaylar, geniş ve büyük eşyalar ev dekorasyonlarında önemli bir yer kaplar. 2019’da evlerinde değişiklik yapmak isteyen Balık burçlarının dekorasyonlarında rahat ve yumuşak yastıkları ve toz renkleri kullanmalarını önerebiliriz.

Balık-burcu-dekorasyon

Burçlara göre dekorasyon önerileri şimdilik bunlar. Tarza ve zevke göre değişim göstereceğini yalnızca burçla alakalı olmayacağını eklemeden geçmeyelim. Umarım yazımız size fikir verebilmiştir.

Dinçer Güner kimdir?

Astrolog Dinçer Güner 29 Nisan 1984’te doğmuş bir Boğa burcu. İstanbul’da doğan ünlü astrolog 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı bölümünü kazandı. Daha sonra Açık Öğretim Fakültesi Halka İlişkiler Bölümünü kazanan Astrolog Güner, basın danışmanlığı ve editörlük yapmıştır.

Küçük yaşlardan itibaren Astrolojiye merakı olan Güner, hobisini işe dönüştürmek için bu konu üzerine eğitimler aldı. Bitirme projesini başarıyla tamamlayan Astrolog, Ustalık Belgesini almaya hak kazandı. Sistem Dizimleri ve Aile Dizimleri üzerine de eğitimler alan Güner, şu an kendi ofisinde pek çok kişiye bu konuda hizmet vermektedir. Aynı zamanda Sosyal Medya mecralarında da oldukça fazla takipçiye ulaşan Dinçer Güner’in Sözcü gazetesindeki köşesi de pek çok okur tarafından takip edilmektedir.

Benzer haberleri okumak için Dekorasyon kategorimizi inceleyebilirsiniz.