Image

Düşler Vadisi Riva Projesinin Örnek Villaları Hazır

126

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından İstanbul Riva’da inşa edilen Düşler Vadisi Riva projesinin örnek villaları ziyarete açıldı. Yatırımcıların beğenisine sunulan villalar doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ve Yılmaz İnşaat tecrübesiyle İstanbul’un eşsiz bölgelerinden Riva’da yükselen Düşler Vadisi Riva projesi 152 metrekareden 396 metrekareye kadar değişen villa seçeneklerine yer veriliyor. Şimdi ise örnek villalar görücüye çıktı.

Düşler Vadisi Riva Fiyatları

Galatasaray Spor Kulübünün Riva’daki arazisi üzerinde geliştirilen projede her ihtiyaca ve zevke hitap eden villalar bulunuyor. Villaların fiyatları ise 1 milyon 100 bin TL’den başlıyor.

Doğa ile iç içe bir yaşam sunacak Düşler Vadisi Riva’nın ilk etabında 509 villa yer alacak. Proje, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve zengin peyzaj alanlarıyla Riva’nın yenilenen çehresinde örnek teşkil edecek.

Projenin tüm fiyatlarını öğrenmek ve form doldurarak tüm ayrıntıları öğrenmek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz:

Projeland sayfasını ziyaret et

Örnek Villalar Mutlaka Görülmeli

Düşler Vadisi’ni vizyoner yatırım anlayışıyla geliştirdiklerini belirten Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, “Türkiye’nin sembol projesi olarak konumlandırdığımız Düşler Vadisi’nde örnek villalarımızı ziyarete açarken, projede inşa çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.

Projenin ayrıntılarına da değinen Yılmaz, “Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiğimiz Düşler Vadisi, tarihi ve yeşil dokusuyla İstanbul’un bakir alanlarından Riva’da konumlanıyor ve oksijen deposu özelliği taşıyor. Riva’nın doğal yapısını korunarak tasarladığımız villaları 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuyoruz. Bu projemizle konut alıcılarına daire fiyatına villa sahibi olma fırsatı da sunmuş oluyoruz. Doğa ile iç içe yaşamayı seven, gürültüden uzak, zinde bir hayatı tercih eden ziyaretçilerimizi çok beğenecekleri Düşler Vadisi’nin örnek villalarını görmeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Düşler Vadisi Yılmaz İnşaat

Düşler Vadisi Riva Neden Tercih Edilmeli?

  • 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villalar
  • Alıcının tercihine göre istediği dekorasyon paketini satın alma imkanı
  • 70 bin metrekare park ve 207 bin metrekare özel orman alanı
  • Az katlı ekolojik yapılar

Benzer içeriklerimizi okumak için Proje Haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.