Image

Edonia Garden projesinde yılın son kampanyası!

208

Pendik’te inşa ettiği Edonia Garden projesinde yılın son kampanyasına start veren Kar Yapı, projeden konut almak isteyenlerin karşısına iki ödeme seçeneğiyle çıkıyor.

İlk seçenek ‘faizsiz peşin fiyatına, yüzde 25 peşinat kalanı teslimde öde’ şeklinde olurken, ikinci seçenek de ‘faizsiz peşin fiyatına vade farksız şirket bünyesinde yüzde 35 peşin ve 36 ay eşit taksit’ olarak sunuluyor.

Edonia Garden projesini inceleyin

Edonia Garden kampanyası

Türkiye’nin önde gelen müteahhitlerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına yanıt veren Kar Group, Kar Yapı bünyesinde hayata geçirdiği Pendik’teki ilk projesi Edonia Garden projesinde yılın son kampanyasına start verdi.

Kar Yapı, projeden konut almak isteyenlerin karşısına iki ödeme seçeneğiyle çıkıyor.

Buna göre; ilk seçenek ‘peşin fiyatına yüzde 25 peşinat kalanı teslimde öde’ şeklinde olurken, ikinci seçenek de ‘peşin fiyatına yüzde 35 peşinat ve 36 ay eşit taksit’ olarak sunuluyor.

Örnek daire hazır!

Sunduğu ödeme kolaylıklarıyla ev sahibi olmayı kolaylaştıran Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, yap-sat olarak inşa edilen projede kaba inşaatı bitirdiklerini ve örnek daireyi de tamamladıklarını söyledi.

Projenin 2020 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesinin planlandığını hatırlatan Üçüncü, yılın son kampanyasıyla ilgili bilgi verdi.

Üçüncü Peşin 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunduğumuz projemizde yıl sonuna özel bir kampanya çalıştık. Buna göre konut almak isteyenlere iki farklı ödeme seçeneği sunuyoruz. Vade farkı almadan faizsiz isteyen ‘peşin fiyatına yüzde 25 peşinat ve kalanı teslimde öde’ seçeneğini, isteyen faizsiz, vade farksız yüzde 35 peşinat ve şirket bünyesinde 36 ay eşit taksit’ fırsatını seçebiliyor” dedi.

Edonia Garden özellikleri

Edonia Garden özellikleri

Arsa payı hariç 120 milyon lira yatırım değeriyle hayata geçen proje, 10’ar katlı 4 blokta 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden oluşuyor.

Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 metrekare ila 147.41 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor.

Dokuz dönüm peyzaj ve açık alanı olan projede; açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve yürüyüş yolları yer alıyor. Edonia Garden, iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanıyla da dikkat çekiyor.