Image

Ege'ye Yerleşmek İsteyenler İçin 10 Proje

1145

İstanbul ve Ankara gibi mega kentlerde yaşayan insanların bir hayali vardır: Günün birinde, emekli olunca ya da ciddi bir birikim yapıldığında Ege’ye yerleşmek. Bu yazımızda sizlerle Ege’ye yerleşmek isteyenler için 10 proje paylaşacağız.

Sizler için hazırladığımız Ege’ye yerleşmek isteyenler için 10 proje listesinde Bodrum, Fethiye, Datça, Çeşme ve Foça’dan konut projeleri yer alıyor. Hürriyet Emlak Projeland’den seçtiğimiz projeleri mutlaka incelemelisiniz.

Projeland sayfasını ziyaret et

İşte Ege’ye yerleşmek isteyenler için 10 proje:

Pukka Perla

Bodrum’da yer alan Pukka Perla projesi, bir site gibi görünmekle beraber kullanım açısından tamamen müstakil evlerden oluşuyor. Her dairenin kendine ait yaklaşık 190-260 metrekare büyüklüğünde müstakil bahçeleri bulunuyor. Daireler ise teraslar hariç 107,6 metrekare büyüklüğünde ve 3+1 konut tipinden oluşuyor.

Pukka Perla

Pukka Perla fiyatları ve diğer tüm detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

City Center Apartments

Fethiye’de yer alan City Center Apartments, 930 metrekare arazi üzerinde 20 daireden oluşuyor. Her aile tipi için farklı metrekarelerde seçenekler sunan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

City Center Apartments

City Center Apartments fiyatları ve diğer tüm detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Marinera Çeşme

İsminden de anlaşılacağı üzere Çeşme’de hayata geçirilen Marinera Çeşme projesi tam olarak Ayasandra Koyu’nda bulunuyor. Projede 74 konut yer alıyor ve 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Marinera Çeşme

Marinera Çeşme fiyatları ve diğer tüm detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Muscari Park Bodrum

Bodrum’da inşa edilen Muscari Park Bodrum projesi, 9 bin metrekarelik inşaat alanına sahip ve toplamda 108 konut yer alıyor. Her katta 2 dairenin bulunduğu projede sadece 2+1 konutlar bulunuyor.

Muscari Park Bodrum

Muscari Park Bodrum fiyatları ve diğer detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Myra Park Friends Fethiye

Fethiye’de inşa edilen Myra Park Friends Fethiye projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Myra Park Friends Fethiye

Myra Park Friends Fethiye fiyatları ve diğer detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

The BO Viera Bodrum

Bodrum’da inşa edilen The BO Viera projesi, 150 dönüm büyüklüğündeki eşsiz ve mükemmel bir arazi üzerinde yükseliyor. Panoramik deniz manzarasına sahip 200 rezidans, 130 villa ve 85 odalı otelden oluşan proje, doğal taş ve ahşap malzemelerle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.

The Bo Viera Bodrum

The BO Viera Bodrum fiyatları ve diğer detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Arbetta Complexia

Datça’da inşa edilen Arbetta Complexia projesi dinamik ve bir o kadar da özgün çizgilerle dikkat çekiyor. Anadolu’nun sofa geleneğini modern mimariyle harmanlayan proje, son derece keyifli bir yaşam vaat ediyor.

Arbetta Complexia

Arbetta Complexia fiyatları ve diğer detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Dalyan Prestige

Çeşme’de inşa edilen Dalyan Prestige, 30 adet villadan oluşuyor ve her villanın kendine ait bahçesi var. Villaların bir kısmının kendine ait havuzunun olduğu projede tüm villalar denize sıfır konumda bulunuyor.

Dalyan Prestige

Dalyan Prestige fiyatları ve diğer detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Hayat Foça

Sold Yapı tarafından Foça’da hayata geçirilen Hayat Foça projesinde konut teslimlerinin Temmuz 2019’da yapılması bekleniyor. Projede müstakil villa, twins dubleks, garden&terrace flats tiplerinde villa seçenekleri yer alıyor.

Hayat Foça

Hayat Foça fiyatları ve diğer detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Gümüşlük Vista Sunset

Bodrum Gümüşlük mevkiinde inşa edilen Vista Sunset projesi bölgenin en güzel alanlarından birinde yer alıyor. Projede 1+1 ve 3+1 olmak üzere farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Gümüşlük Vista Sunset

Gümüşlük Vista Sunset fiyatları ve diğer detayları için fotoğrafın üzerine tıklayın.

Benzer haberleri okumak için Öneriler kategorimizi inceleyebilirsiniz.