Image

Elite Concept'in En Güncel Kampanyaları | Mayıs 2019

772

Elite Concept projesinin en güncel kampanyalarını bu başlık altında sizlerle paylaşacağız. Şua İnşaat, güncel olarak hemen teslim Elite Concept projesinde Anneler Günü Kampanyası kapsamında 36 ay sıfır faiz fırsatı ve kişiye özel ödeme planına ek olarak yüzde 10 indirim uyguluyor.

Temmuz 2016’da yapımına başlanan Elite Concept projesi hemen teslim olarak konut alıcılarına sunuluyor. Teslimler birinci blokta Temmuz 2018’de, ikinci blokta Eylül 2018’de, üçüncü blokta ise Ekim 2018’de yapıldı. Toplamda 155 bin metrekare alana inşa edilen projenin toplam inşaat alanı 24 bin metrekareyi buluyor. Projenin en çok öne çıkan özelliklerinden biri, yüzde 75’i sosyal alanlara ve peyzaj alanlarına ayrılmış.

Elite Concept projesinde 24 katlı 3 blok yer alıyor. Toplam 785 konut ve 26 ticari ünite bulunuyor. Dairelerin yüzde 70’i 2+1 ve 3+1, yüzde 30’u ise 1+1 daire tipinden oluşuyor. Diğer yandan sadece 4 adet 4+1 daire bulunuyor. 1+1 dairelerin brüt kullanım alanı 65-87 metrekare, 2+1 dairelerin brüt kullanım alanı 97-140 metrekare arasında değişiyor. Büyük 3+1 daireler brüt 169 metrekare, 4+1 daireler ise 216 metrekare olarak belirlenmiş.

Bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi olma özelliği taşıyan Elite Concept içinde; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness center, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor. Ayrıca, kişiye özel ödeme planı uygulandığını da söylemeden geçmeyelim.

Kadıköy’deki En Popüler 10 Konut Projesi arasında yer alan projenin kampanyalarına gelin birlikte bakalım.

Elite Concept Güncel Kampanyası

Elite Concept’te mevcut kampanya kapsamında 6-19 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak Anneler Günü Kampanyası kapsamında 36 ay sıfır faiz fırsatı ve kişiye özel ödeme planına ek olarak yüzde 10 indirim uygulayan Şua İnşaat, aynı zamanda tercihe göre ister yurt içi ister yurt dışı iki kişilik tatil hediye ediyor.

Elite Concept Fiyatları ve Kampanyaları

Geçmiş Kampanyalar

Aşağıdaki listede Elite Concept projesinde daha önce uygulanan kampanyaları bulabilirsiniz. Bu kampanyaların güncel olmadığını yeniden hatırlatalım. Ayrıca, geçmiş kampanyalar 2018 yılında uygulanan indirim fırsatlarını içeriyor. Yeni kampanyalar geldikçe bu listeyi güncellemeye devam edeceğiz:

  • 24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyası: Teslime özel kampanya ile yüzde 10 indirim, 48 ay 0 faiz ve kişiye özel ödeme planı fırsatı sunan Şua İnşaat, projede 24 Kasım’a özel öğretmenlere 24 bin TL indirim uyguladı.
  • Teslime Özel Kampanya: Yüzde 10 indirim ve vade farksız 48 ay taksit fırsatı sunan Şua İnşaat, kişiye özel ödeme planı da uygulayarak konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağladı.
  • Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası: Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyası kapsamında yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve bankasız, kefilsiz 10 yıl 0.98 faiz imkanı sağlayan Şua İnşaat, konut sahibi olmak isteyenlere 5 yıl sıfır faiz seçeneğiyle de kaçırılmayacak bir fırsat sundu.
  • Kurban Bayramı Kampanyası: Arife günü ve bayramın üçüncü gününden itibaren satış ofisi açık olan Elite Concept projesinde kampanya kapsamında yüzde 30 peşinat ve banka kredisiz 48 ay sıfır faiz fırsatı sunuldu.
  • Haziran Kampanyası: Peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek 120 ay 0,98 oranla kredi veya 60 ay sıfır faiz fırsatı sunan Şua İnşaat, ayrıca 5.000 TL değerinde elektronik eşya hediye çeki fırsatı verdi.
  • Teslim Öncesi Kampanya: Temmuz 2018’de yapacağı teslim öncesinde yeni kampanyasını duyuran Şua İnşaat, 60 ay 0 faiz, yüzde 10 peşinat ve kişiye özel ödeme planları ile ev almayı kolaylaştırdı.
  • Şubat 2019 Kampanyası: Yüzde 10 indirim ve 48 ay sıfır faiz fırsatı sunan Şua İnşaat, ek olarak proje sakinlerinin aidatlarını 2 yıl boyunca şirket bünyesinde karşıladı.

Elite Concept Açık Teras

Elite Concept Özellikleri

Yatırımcılar İçin Yüksek Prim Potansiyeli

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan proje, düzenli ve yenilikçi şehircilik anlayışı ile yakın zamanda İstanbul’un en seçkin semtlerinden biri olmaya aday Kadıköy Fikirtepe’nin en merkezi lokasyonunda bulunuyor.

Kentsel dönüşüm başladıktan sonra 4 yılda konut fiyatlarının yüzde 188 arttığı Fikirtepe’nin, projeler tamamlandığında fiyatların daha da artması sonucu İstanbul’un en çok prim yapacak lokasyonu olması bekleniyor.

E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept yaklaşık olarak; Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor. Birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.

Özel Camlar

Elite Concept, bir yanda adalar, deniz ve tarihi yarımadanın göz alıcı siluetini diğer yanda Çamlıca’yı gören İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla dikkat çekiyor.

Yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile bu manzarayı kesintisiz olarak izleyebilmeyi mümkün kılan projede, dünyanın en yüksek kulesi olmaya hazırlanan Cidde’deki Jeddah Tower gibi prestijli projelerde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edilmiş.

Güneşe karşı yüksek performanslı koruma imkanı tanıyan bu özel camlar, daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına neden olabilecek güneş enerjisini en aza indirirken, maksimum aydınlık sağlıyor. Daire içlerinin dışarıdan görünmesini önleyen camlar sayesinde perde kullanmadan günün her saatinde manzaranın keyfini çıkarmak mümkün.

Elite Concept Balkon

Manzara Tutkunları İçin Balkonlar

Dairelerin etrafını çepeçevre saran balkonları sayesinde her odadan balkona çıkış imkanı bulunan proje, yüksek katlı projelerde eşine az rastlanır şekilde açılabilen camlarıyla farklılaşıyor. Bu sayede sakinlerine manzarayı kusursuz bir şekilde izleme, hava alma ve pencere temizliğinin daireler tarafından kolaylıkla yapılabilmesi imkanını tanıyor.

Akıllı Ev Sistemi

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran proje, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla planlanmış.

Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştiriliyor.

Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması hedefleniyor.

Özel Tasarım Sistemler

Elite Concept’in mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı Şua Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde projeye özel olarak tasarlanıp üretilmiş.

Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış projede, standartlar kapsamında yeterli olan C-35 yerine deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton kullanılmış.

Benzer içerikleri okumak için Kampanyalar kategorimizi takip edebilirsiniz.