Image

Ev Dekorasyonunu Beğendiğimiz 10 Proje

130

Örnek daireler artık her projede var. Firmalar, ev alıcılarına şık ev dekorasyonu olan ve gerçeğiyle birebir örnek dairelerle gelecekte oturacakları evi hayal etme fırsatı sunuyorlar.

Biz de Projeland ailesi olarak sizlerle bu evleri Youtube videolarımızla buluşturuyoruz. Bu örnek daireleri gezerken içlerinde bizim de hayran kaldıklarımız oluyor. Bu yazıda bizim dekorasyonunu en çok beğendiğimiz projeleri sizlerle paylaşacağız. İlk projeden başlayalım.

Beysu Evleri

Beysu Evleri, Ankara’da hayata geçen bir proje. Örnek dairesi projenin satış ofisinin hemen yanında, gerçek daire ile birebir boyutlarda. Projenin genel olarak tarzı modern – klasik olduğu için örnek daireleri de bu şekilde dekore edilmiş.

Örnek dairede her oda birbiri ile bağlantılı olacak şekilde ev dekorasyonu yapılmış. Genel olarak evi boğmayacak şık ve pastel renklerin tercih edildiği dairede banyo ve mutfak gibi ıslak alanlar da aynı şekilde açık renk ve şık dekore edilmiş.

Duvarlar, kapılar ve dolap kapaklarının birbirine uyumu ile odaların harincinde kullanım alanlarının da dekorasyonuna önem verilmiş. Salondan banyosuna duvarlardaki aksesuarlar evin dekorasyonundaki bütünlüğü sağlamış. Beysu Evleri projesinin örnek dairesini detaylı olarak incelemeniz için videomuz aşağıda. Videonun ikinci bölümünü izlemeyi unutmayın!

Beysu Evleri projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

İkinci Ev’re

İkinci Ev’re projesinin örnek dairesinin ev dekorasyonu da yine açık renkler kullanılarak yapılmış. Özellikle duvar ve yerlerde açık renkler kullanılarak eşyalar renkli seçilmiş. Bu şekilde ev dekorasyonu mobilyalar sayesinde biraz daha renklenmiş.

Ev dekorasyonunda özellikle açık renklerin ve kahverenginin uyumu hakim. Mutfaktaki açık renk zemin ve duvarlardaki kahverengi detaylarla kontrast oluşturulmuş.

İkinci Ev’re projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

Tual Adalar

Tual Adalar, Kartal’da hayata geçen bir proje. Projenin örnek dairesi daha çok pastel renklerin kulanıldığı, kahverengi ve tonlarının hakim olduğu bir örnek daire. Renkli mobilyalarla dekorasyonda kontrast oluşturulmuş. Modern ve retro mobilyaların bir arada kullanıldığı örnek daire dekorasyonunda mutfak ve banyolarda açık renkler kullanılmış.

Projenin örnek dairesinde en çok dikkat çeken detay ise her odanın kendine ait balkonunun olması ve bu balkonların odalara katılarak kış bahçesi ya da giyinme odası şeklinde dekore edilmesi.

Tual Adalar Ev Dekorasyonu

Tual Adalar projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

Sinpaş Gökorman

Sinpaş Gökorman projesi, Ümraniye’de hayata geçiyor. Satış ofisinin hemen yanında bulunan örnek dairenin dekorasyonu oldukça şık ve her alan birbirini tamamlayan bir tarzda dekore edilmiş. Mutfak ve yemek odasının yan yana bulunduğu örnek daire de şeffaf oda avantajı bulunuyor.

Ev dekorasyonunda en çok dikkat çeken ayrıntı modern ve vintage ürünlerin bir arada kullanılması. Kahverenginin tonlarının ağırlıkta olduğu ev dekorasyonunda renkli mobilyalar ve aksesuarlarla kontrast oluşturulmuş.

Sinpaş Gökorman Ev Dekorasyonu

Sinpaş Gökorman projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

Avrupa Konutları Yamanevler

Avrupa Konutları Yamanlarevler projesi, Ümraniye’de hayata geçiyor. Projenin ev dekorasyonunda modern ve avangart stilinin örneklerinin bir arada kullanılması oldukça şık görünüyor. Her odasında farklı bir ev dekorasyonu olan örnek dairede kahverenginin tonları ve gri bir arada kullanılmış.

Örnek dairenin mutfak dekorasyonu 2018 ve 2019 trendlerinden parçalar taşıyor. Açık renk ve koyu renk dolapların bir arada kullanıldığı dekorasyonda mutfak oldukça refah ve aydınlık görünmüş.

Avrupa Konutları Yamanevler projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

Meydan Eryaman

Meydan Eryaman projesi, Ankara Eryaman’da hayata geçiyor. Şık ve kullanım alanını genişleten mobilyaların kullanıldığı ev dekorasyonunda renkli sandalyeler ve tek bir duvarda kullanılan farklı renkli boyalar ev dekorasyonuna renk katmış.

Avangart stilin örneklerinin göze çarptığı ev dekorasyonunda farklı renklerin bir arada kullanılması oldukça şık durmuş.

Meydan Eryaman projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

Bahçeşehir Park

Bahçeşehir Park projesi, hemen göletin yanında hayat geçiyor. Ev dekorasyonu oldukça şık ve pek çok tarzın bir arada kullanıldığı projede dekorasyon evin girişinden itibaren başlıyor. Ortak kullanım alanlarının ve yalnızca ev sakinlerinin kullandığı alanların ayrı olduğu ev dekorasyonunda bu iki alanda kullanılan stillerde farklı.

Bahçeşehir Park projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

Next Level Çayyolu

Next Level Çayyolu projesi, Ankara’da ses getiren projelerden bir tanesi. Pek çok farklı daire tipinin bulunduğu projede dairelerin kendilerine ait stilleri var. Ev alıcısının zevkine ve isteğine göre seçebileceği 3 farklı dekorasyon stili sunuluyor. Chicago, Viyana ve Milano adlı dekorasyon stillerinden biz Chicago stili ile dekore edilen daireyi gezdik.

Chicago stili ev dekorasyonu modern ve klasiğin bir arada kullanıldığı bir stil. Koyu ve açık renklerle kontrast oluşturulan örnek dairede dekorasyon kullanım alanının genişliği ön planda tutularak yapılmış.

Next Level Çayyolu projesinin fiyat bilgisi için tıklayın.

Yeşilyaka Su

Yeşilyaka Su projesi, Büyükçekmece’de hayata geçiyor. Yalnızca villa tipi evlerin bulunduğu projenin konsepti “Su”. Evlerin kendilerine ait Nehir, Derya, Deniz, Irmak gibi suyu çağrıştıran stilleri bulunuyor. Ev dekorasyonu da bu stillere göre yapılıyor.

İki örnek dairesinin de dekorasyonunu incelediğimiz projede modern tarz ve yenilikçi öğeler dikkat çekiyor.

Yeşilyaka Su projesinin fiyat bilgileri için tıklayın.

Sinpaş Finans Şehir

Sinpaş Finans Şehir projesi, İstanbul’da yeni yapılan Finans Merkezine komşu bir konumda hayata geçiyor. Özellikle çevre civarda çalışacak olan kişilere hitap eden bir proje olduğu için daire tipleri ve mimarisi bu durum göz önüne alınarak planlanmış.

Örnek dairenin ev dekorasyonunda en çok dikkat çeken ayrıntılar; modern tarz ve kullanım alanının genişliği. Ev dekorasyonunda bir de çocuklarınızın bayılacağı bir duvar ayrıntısı var.

Sinpaş Finans Şehir projesinin fiyat bilgileri için tıklayın. 

Benzer haberleri okumak için Dekorasyon kategorimizi inceleyebilirsiniz.