Image

EVRE-2'de 'Hemen Tapu-Hemen Yaşam' Fırsatı!

303

Yaşamın başladığı Gedizler Evre-2 projesinde uygulanan yılın ilk kampanyasında, yüzde 30 indirim ve 120 ay vadeye 0,98 faiz fırsatı ile hemen tapu teslim daire fırsatı sunuluyor.

Enflasyonla Topyekün Mücadele kapsamında düzenlenen kampanyada, ekonomideki krizi fırsata dönüştürmek isteyenler için önemli bir fırsat sunuluyor. 2018 fiyatlarının sabit tutulduğu Gedizler Evre-2 projesinde daire fiyatlarına yüzde 30 indirim uygulanıyor. Ayrıca bu indirimli fiyatlara da yüzde 0,98 kredi oranı ile 120 ay vade ile ödeme imkanı sunuluyor.

İnşaatın bitmiş olması, tapunun hemen verilmesi ise maliyet açısından önemli fırsatlar sunan projeyi daha cazip hale getiriyor.

Gedizler Evre-2 projesi fiyatlarını incelemek ve bilgi talebinde bulunmak için aşağıdaki görsele tıklayın:

Projeland sayfasını ziyaret et

EVRE-2 Özellikleri

  • EVRE-2 projesi ulaşım imkanları ve nezih lokasyon avantajıyla dikkat çekiyor.
  • Çocuklu aileler için ideal ve ekonomik.
  • İstanbul Sancaktepe’de inşa edilen projede toplam 378 daire yer alıyor.
  • Konut tipleri: 2+1, 3+1, 4+1
  • Projede 35 yıllık çam ağaçları korunuyor.
  • Proje 28.500 metrekare arazi üzerine yükseliyor.
  • EVRE-2’de ayrıca basketbol, voleybol, mini futbol, tenis kortu, yürüyüş yolları, 550 metrekarelik performans ve yüzme havuzu bulunuyor.
  • Metro’ya sadece 500 metre, Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprülerine eşit uzaklıkta, tüm çevre yollarının yanı basında, Sabiha Gökçen’e 15 dakika mesafede, prestijli Eğitim Kurumlarının yanı başında yer alıyor.

“Aile Yaşamına Odaklandık”

Reşat Gediz EVRE-2

Evre-2’nin projelendirilmesinde ekonomik ve sosyal detaylar üzerinde hassasiyetle durulduğunu aktaran Gedizler Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Gediz; “Projemizi geliştirirken ‘aile yaşamını’ odak olarak benimsedik. Bu kapsamda sosyal alanların doğa ile iç içe olmasına özen gösterdik. Çocukların evin dışında eğlenceli vakit geçireceği sosyal tesisleri yeşil alanlar ve doğa ile bütünleşecek şekilde tasarladık. Diğer taraftan aile bütçesini de ön plana alarak site aidatını minimize edecek sosyal donatılara yer verdik” dedi.

Projedeki ferahlık seviyesinin de maksimum seviyede olması için blok izdüşümlerinin hesaplandığına vurgu yapan Gediz, “Emsalin düşük olması, geniş arazi içinde yaşayanların doğa ile bütünleşmesi en üst düzeyde planlanarak blok mesafelerini 85 ve 110 metre olarak gerçekleştirdik. Nitekim basık ve üst üste binen yapılaşmanın dışında ferah ve geniş alan kullanımları, İkinci Evre projesinin öne çıkan en belirgin özelliklerinden biri oldu” diye konuştu.

Benzer haberleri okumak için Kampanyalar kategorimizi inceleyebilirsiniz.