Image

Farilya Asia Fiyatları 369 bin TL'den Başlıyor

230

İstanbul Pendik’te inşa edilen Farilya Asia projesi, Ufuk Mesken İnşaat tarafından inşa edildi. Hemen teslim bir proje olan Farilya Asia fiyatları ise 369 bin TL’den başlıyor. Az ve sınırlı sayıda daire kalan projenin öne çıkan ayrıcalıklarını sizler için derledik.

Hürriyet Emlak Projeland’de 26 Mart tarihinde yapılan kontrollere göre, Pendik’te inşa edilen bu projenin fiyatları 369 bin TL’den başlıyor, 753 bin TL’ye kadar çıkıyor. Buradan daire satın aldığınızda ise hemen teslim olarak yuvanıza kavuşabiliyorsunuz. Tüm ayrıntılar için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz:

Projeland sayfasını ziyaret et

Farilya Asia Neden Tercih Edilmeli?

Projedeki daire fiyatları İstanbul ortalamalarına göre çok iyi diyebiliriz. Bunun yanında diğer ayrıcalıklarını da sizlerle kısaca paylaşıp, daha sonra detaylandıralım:

  • Hemen teslim
  • Her dairede balkon bulunuyor.
  • Net metrekareler oldukça büyük
  • Ticari alan sayısı oldukça fazla

Hemen teslim iskanlı bir şekilde konut alıcılarını bekleyen projede toplamda 3 blok yer alıyor. A ve B bloklarında 10 kat, C bloğunda ise 9 kat bulunuyor.

Projede toplamda 350 konut yer alıyor. Bu kadar fazla konut sayısı bulunan projede 1+0’dan 4+1’e kadar pek çok daire seçeneğine yer verilmiş. Metrekare aralıkları da 40 metrekareden 242 metrekareye kadar değişiyor.

Farilya Asia’nın sosyal alanlarında çocuk oyun parkı, ticari alanlar ve AVM konsepti bulunuyor. Projenin öne çıkan özelliklerine baktığımızda ise her dairede balkon ve net metrekarelerin büyük olmasını söyleyebiliriz.

Benzer haberleri okumak için Proje Haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.