Image

Fortis Sinanlı Fiyatları 600 Bin TL'den Başlıyor

243

Anadolu Yakasının kalbinde yer alan projesi ile Kadıköy’de yeni bir yaşam vaad eden Fortis Sinanlı fiyatları 600 Bin TL’den başlıyor. Projede ayrıca sıfır faizli kişiye özel ödeme planları da bulunuyor.

Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen, Yeni Kadıköy’de yer alan projelerinin Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildiğine dikkat çekerek, nitelikli Konut, ofis, Açık AVM konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini ve lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını belirtti.

Projeland sayfasını ziyaret et

Fortis Sinanlı Fiyatları

Konut inşaat maliyetindeki yüzde 30 oranındaki artışın, yıl içinde yeni konutların satış fiyatlarına henüz yansıtmadıklarını açıklayan Yetişen, önümüzdeki günlerde satış fiyatlarında önemli artışlar olacağını ve şu andaki satış fiyatlarının son avantajlı fiyatlar olduğunu bildirdi.

Yetişen ayrıca, konut satışlarında yüzde 1 ve ticari satışlarında ise yüzde 8 KDV avantajının yatırımcı müşterilere yüzde 10’a varan ek bir indirim sağladığını da söyledi.

Fortis Sinanlı fiyatları ise şu şekilde:

  • 1+1 konutlar (58-71 metrekare) 600 bin TL’den başlayan fiyatlar
  • 2+1 konutlar (100 – 200 metrekare) 1 Milyon TL ’den başlayan fiyatlar
  • 3+1 konutlar (131 – 240 metrekare) 1.4 milyon TL ’den başlayan fiyatlar
  • Ofis (106 m2 – 182 metrekare)  1.3 milyon TL ’den başlayan fiyatlar
  • Mağaza (74 m2-  430 metrekare) 2 milyon TL’den başlayan fiyatlar

Fortis Sinanlı’dan Avantajlı Kampanya

Toplam 1049 konut, 75 mağaza oluşan karma projesinde uygulanan  kampanyanın en cazip yönü ise peşinat ödemesinde de sağlanan kolaylıklar. Konut ve home ofislerde yüzde on peşinatla projeye dahil olabiliyor ve kalan peşinatı iki yıl içinde faizsiz esnek ödeme yapılabiliyor. Firma Konut ve Ticari satışlarında peşin ve banka kredili satışlarda ise yüzde 20 indirim avantajı sağlanıyor.

Haziran ayı boyunca geçerli olacak satış kampanyası kapsamında konut ve home ofislerde 70.000 TL peşinat ve 5.000 TL’den başlayan taksitlerle faizsiz şirket vadeli ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

Fortis Sinanlı Neden Tercih Edilmeli?

  • Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy, konum itibarıyla İstanbul’da hayatın nabzının attığı iş ve yaşam merkezlerine, Hastanelere, Okul ve Üniversitelere, Köprülere, Avrasya Tüneline, Bağdat Caddesine, AVM’ye ve Metroya 5 dakikada ve Havalimanına sadece 20 dakikalık mesafede bulunuyor.
  • Metrobüs durağı projenin tam girişinde yer alıyor ve 20 adımda metrobüse binerek İstanbul’un tüm toplu taşım ağına bağlanılabiliyor.
  • Projenin tapuları teslim edilebilir durumda.
  • Mağaza konseptinde Kafe, Restaurant, Pastane, Market, Eczane, Kuru Temizleme, Telekominikasyon, Ev Tekstil, Kozmetik, Güzellik Merkezi, Kuaför yer alıyor.

Benzer içeriklerimizi okumak için Proje Haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.