Image

Galatasaraylı İş İnsanları Düşler Vadisi Projesini Ziyaret Etti

356

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva, Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği üyelerini ağırladı.

Dernek üyelerinin toplantısının da gerçekleştirildiği Düşler Vadisi Riva satış ofisinde, projeye ilişkin bilgiler de paylaşıldı.

Yılmaz İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirdiği Düşler Vadisi Riva projesini kulübün önde gelen derneklerinden Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği yetkilileri ziyaret etti.

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz’dan projeye ilişkin bilgiler alan dernek yetkilileri projeye tam not verdi. Dernek Başkanı Vahap Tanrıverdi ile beraberindeki dernek üyelerinden bir çoğu projeden villa alarak Rivalı oldu.

Düşler Vadisi Riva fiyatları ve diğer ayrıntıları için tıklayın:

Projeland sayfasını ziyaret et

Düşler Vadisi Riva, Galatasaray Camiası İçin Neden Önemli?

Galatasaray 1905 Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkanı Vahap Tanrıverdi,İstanbul’un yoğun temposundan uzaklaşmak için toplantımızı “Düşler Vadisi Riva” projemizin satış ofisinde gerçekleştirdik. Bu proje Galatasaray ailesi için büyük önem taşıyor. Uzun bir bekleyişin ardından burada hayallerimizin de ötesinde bir yaşam alanı tasarlandı. Böylesine değerli bir konuma yakışacak bir proje oluşturuldu. Kulübümüzün arsası üzerinde yer alan bu değerli projede yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Galatasaraylı İş İnsanları Düşler Vadisi Riva projesini ziyaret etti

Düşler Vadisi Riva’dan Neden Konut Alınmalı?

  • Çevre ile uyum içinde tasarlanan villalar 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Projenin ilk etabında 509 villa inşa edilecek.
  • 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların yer alıyor.
  • Yatırımcının tercihine göre (ince işçilik için) istediği paketi satın alarak villasını hazır teslim alabilecek.
  • 1.150 dönüm üzerinde geliştirilen villa projesinin içinde park ve özel orman alanı ile birlikte doğal su kaynakları yer alıyor.
  • Riva’da yükselen proje, 3. Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada yer alıyor.

Benzer haberleri okumak için Proje Haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.