Heran İstanbul'da fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor

6

Kartal’da inşa edilen Heran İstanbul projesi tanıtıldı. Destek Group tarafından Anadolu Yakası’nda konumlandırılan proje, panoramik deniz ve adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Lansmana özel uygun fiyatlar da yatırımcılara fırsat sunuyor.

Heran İstanbul projesi Four Seasons at the Bosphorus Hotel’de düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. 1983 yılından bu yana çeşitli hizmetler sunan Destek Group tarafından inşa edilen proje, lüks anlayışına getireceği yeniliklerle yatırımcı nezdinde fark oluşturacak.

Daire seçenekleri

Kartal’da inşa edilen proje 4 blok halinde yükseliyor ve 318 konut, 20 cadde mağazası bulunuyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip projede; 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve loft daire seçenekleri mevcut. Heran İstanbul’da daireler 72 ila 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

63.210 metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlanan proje sosyal imkanlar açısından da oldukça zengin. Kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolları, koşu parkuru ve 477 araçlık kapalı otopark yer alıyor.

Heran İstanbul fiyatları

Yüksek yatırım potansiyeline sahip projede bulunan 1+1 dairelerde lansmana özel fiyatlar sunuluyor.

İstanbul’un hızlı gelişen bölgelerinden Kartal’da yer alan konut projesinde daire fiyatları 269 bin TL’den başlıyor.

Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, “Sektörde derin birikimlerimizi projemize yansıttık ve Kartal’da geliştirdik. Projemiz; konumu ve ayrıcalıklarıyla bölgeye ve yatırımcısına her geçen gün değer kazandıracak bir proje” dedi.