Image

Konut Sektörü Maltepe'de Buluşuyor!

453

Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri için düzenlediği eğitimlere devam ediyor. Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla ilçelerinde bulunan projelere özel gerçekleştirilecek eğitimlerde, sektörün deneyimli isimleri ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktalarını’ anlatacak.

Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland, 20 Mart Çarşamba günü 09.30 – 13.00 saatleri arasında Cevahir Hotel Asia Maltepe’de inşaat şirketi profesyonellerine yönelik ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktaları’ konulu eğitim düzenleyecek. Sektörün önemli isimleri dijital pazarlama, satış, konut projelerinde dijital pazarlamanın püf noktaları ve performans artırmanın yolları konularında eğitimler verecek.

Hürriyet Emlak Projeland Maltepe Etkinliği Son

Açılış konuşmasını Hürriyet Emlak Projeland Satış Grup Müdürü Mehmet Varoğlu’nun yapacağı eğitimde, Hürriyet Emlak Pazarlama Direktörü Yusuf Mert Yılmaz Dijital Pazarlamanın Konut Pazarlamasındaki Yeri, Endeksa CEO’su Görkem Öğüt Gayrimenkul Piyasasında Son Durum, Hızlı Gayrimenkul Satışının Sırrı, Doğru Fiyatlama, Rakamlarla Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel ise Dijitalde Yaratılan İlgiyi Satışa Dönüştürmenin Yolları hakkında deneyimlerini paylaşacak.

Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyenler 0212 381 31 00 dahili numara ise 1234 arayarak veya marketing@projeland.com adresine mail atarak kayıt yaptırabilirler.

Hürriyet Emlak Projeland Eğitim Kayıt Linki

Benzer haberleri okumak için Sektörel Haberler kategorimizi takip edebilirsiniz.