Image

Hürriyet Emlak Projeland SOS, Emlak Danışmanları İçin Nasıl Çalışır?

50

Hürriyet Emlak Projeland SOS, yani Satış Ortaklığı Sistemi büyümeye devam ediyor. Emlak ofisleri ve danışmanlarını konut projeleriyle bir araya getiren sistem, konut alıcılarına indirim fırsatı da sunuyor. Satış işlemi gerçekleştiği takdirde de emlak ofisleri veya danışmanları komisyonlarına hızlı ve güvenli bir şekilde sahip oluyor. 

Hürriyet Emlak Projeland SOS'a Hemen Katılın

Hürriyet Emlak Projeland SOS Nasıl Çalışır?

Hürriyet Emlak Projeland SOS’un çalışma şeklinden bahsetmek gerekirse;

  • Hürriyet Emlak Projeland, en iyi emlak ofisleri/danışmanları ve en iyi konut projeleri ile SOS çatısı altında buluşmak için anlaşma sağlar.
  • Sisteme dahil konut projeleri, destek almak istedikleri emlak ofisleri ve danışmanlarını SOS üzerinden seçer.
  • Seçilen emlak ofisleri veya danışmanlarına projeyle ilgili en doğru ve güncel bilgiler SOS üzerinden sağlanır.
  • Emlak ofisleri veya danışmanları, projeyle ilgilenen potansiyel müşterisi olduğunda SOS üzerinden müşteri bilgilerinin girişini yapar.
  • Konut projesi müşteriyle iletişime geçer ve konut satışı gerçekleşmesi durumunda, emlak ofisi veya danışmanına komisyon ödemesi sistem üzerinden gerçekleştirilir.

Emlak Ofisleri ve Danışmanları İçin Süreç Nasıl İşliyor?

Daha önce sizlerle Hürriyet Emlak Projeland SOS’a nasıl üye olacağınızı bu linkte anlatmıştık. Üye olduktan sonra emlak ofisleri ve danışmanları için sürecin nasıl işlediğini de bu başlık altında paylaşmak istedik.

Sisteme üye olduktan sonra emlak ofislerinin veya danışmanlarının Hürriyet Emlak Projeland’in anlaştığı projelere talep göndermesi gerekiyor. Anlaşılan projelerin listesini kolaylıkla görebilen danışmanlar diledikleri projeye giriyor ve 4 soruluk ufak testi cevaplamaları gerekiyor. 

Hürriyet Emlak Projeland SOS Test

Peki nedir bu test?

Hürriyet Emlak Projeland SOS platformunda emlak ofisleri ve danışmanlarının çalışmak istediği projeleri daha iyi tanıması için geliştirdiğimiz yapı diyebiliriz. Eğer bir projeyle çalışmak istiyorsanız öncelikle projenin Hürriyet Emlak Projeland sayfalarını iyi incelemeli ve bilgi sahibi olmalısınız. Daha sonra karşınıza bazı sorular çıkacak ve başarıyla bitirdiğinizde projenin satışına ortak olma talebinizi inşaat şirketine gönderebileceksiniz. Talebinizi ilettikten sonra proje yetkilileri onaylarsa kolaylıkla müşteri yönlendirmelerini yapabilirsiniz. 

İndirim Kodu Nasıl Gönderilir?

Hürriyet Emlak Projeland SOS platformu konut alıcılarına da harika fırsatlar sunuyor. Konut projesinin belirlediği oranda SOS platformuna özel indirim koduyla daha uygun fiyata konut sahibi olma imkanı veriliyor. Peki emlak ofisi ve danışmanları indirim kodunu konut alıcılarına nasıl gönderiyor?

Hürriyet Emlak Projeland SOS Müşteri Ekleme

Emlak ofisi veya danışmanıysanız bu işlemi yapmak çok kolay. Konut alıcıları sizlere geldiğinde müşteri bilgilerini sistemden kolay bir şekilde girebilir ve bilgilerini projelere gönderebilirsiniz. Sistem üzerinden indirim kodu yolladığınızda müşterinizin telefonuna SMS ile bir kod gönderiliyor. Müşteri projenin satış ofisine gittiğinde inşaat firması indirim kodunu girdiği zaman bilgilere ulaşabiliyor. 

Tüm bu işlemler sonucunda satış gerçekleşirse de emlak ofisi ve danışmanlarının hak edişini Hürriyet Emlak Projeland olarak biz ödüyoruz.

Benzer içeriklerimizi okumak için İpuçları kategorimizi takip edebilirsiniz.