Image

İhlas Yapı'dan Gurbetçilere Yatırım Daveti

198

İhlas Yapı projelerinden Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4, 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında görücüye çıkacak. Şirket, gayrimenkul sektörüyle gurbetçi vatandaşların buluşacağı fuarda 4 projesi ile boy gösterecek.

Fuara 4 projeleriyle katılacaklarını açıklayan İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep, “İhlas Yapı olarak Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na 4 projemizle katılıyoruz. En iyi ve en güvenli yatırımın gayrimenkul olduğunu gurbetçilerimize bu fuarda anlatacağız. Gurbetçilerimiz birikimlerini yatırım değeri yüksek projelerimizden daire ya da dükkan alarak daha fazla kazanç elde edebilirler” dedi.

Devletin sunduğu tapu harcı ve KDV indirimlerine de değinen Celep, “Yaşamın başladığı, taşınmaya hazır dairelerin yer aldığı Bizim Evler 7 ile inşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 projelerinde uygun şartlarda konut almalarını sağlayacak cazip fırsatlar sunacağız. Hükümetimiz de konut ve işyeri alımını kolaylaştırmaya yönelik tapu harcı ve KDV indirimi başta olmak üzere birçok noktada teşvik sağladı” ifadelerini kullandı.

Gurbetçilerden Türkiye’deki gayrimenkul yatırımı için KDV alınmadığını hatırlatan Celep, “Gurbetçilerimizin Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarından bildiğiniz gibi KDV alınmıyor. KDV oranından muaf tutulan Avrupalı vatandaşlarımız bu avantajı mutlaka fırsata çevirmeli. Ortada bu kadar cazip fırsatlar varken gurbetçilerimizin doğdukları topraklara yatırım yapacağını ve bu avantajları iyi değerlendireceklerini düşünüyorum” diye konuştu.

Bizim Evler 7 Fiyatları 683 bin TL’den Başlıyor

Bizim Evler 7’de 2+1 daireler normal katta 683.000 TL’den başlıyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescit bulunuyor.

Türkiye’nin dev projelerinden İstanbul Havalimanı ve Kanal İstanbul’a komşu konumda yer alan Bizim Evler 7’de yaşam başlarken teslime hazır daireler kalitesiyle de öne çıkıyor.

Aile öncelikli yaşam sunulan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan 532 konut yer alıyor. Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, anaokulu, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Bizim Evler 7 projesinin detaylı fiyat listesi ve diğer bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

Bizim Evler 8 Fiyatları 615 bin TL’den Başlıyor

Bizim Evler 8

Bizim Evler 8 projesinde 2+1 daireler 615.000 TL’den yatırımcılara sunuluyor.

Bizim Evler sakinlerinin aşina olduğu ayrıcalıklar, İhlas Yapı kalitesi ve güvencesiyle Bizim Evler 8’de de yer alıyor.

Kanal İstanbul’un yanı başında yer alan Bizim Evler 8’de iki blokta 236 daire, 29 dükkan yer alıyor.

Geniş peyzaj ve zengin sosyal donatı alanlarına sahip Bizim Evler 8; 2+1’den 4+1’e konforlu daireleri, spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla konut alıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Bizim Evler 8 projesinin detaylı fiyat listesi ve diğer bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

Bizim Evler Güzelce Fiyatları 656 bin TL’den Başlıyor

Bizim Evler Güzelce

Büyükçekmece’de Marmara Denizi’nin yanı başında konumlanan Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 656.000 TL’den başlıyor.

Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan Bizim Evler Güzelce 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor.

Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce’de; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor.  Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan Bizim Evler Güzelce eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

Projede inşa çalışmalarının devam ettiğini de söyleyelim.

Bizim Evler Güzelce projesinin detaylı fiyat listesi ve diğer bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

Marmara Evleri 4 Fiyatları 476 bin TL’den Başlıyor

Marmara Evleri 4

2+1 dairelerin 476.000 TL’den başladığı Marmara Evleri 4 projesinde 3+1 ve 4+1 daire tipleri de yer alıyor.

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkanın yer alacağı Marmara Evleri 4 projesi aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor.

Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 127 metrekare ile 203 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Örnek dairesini gören herkesin beğendiği Marmara Evleri 4’te kişiye özel ödeme planları da sunuluyor.

Projede peyzaj alanlarının yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor.

Marmara Evleri 4 projesinin detaylı fiyat listesi ve diğer bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

Benzer haberleri okumak için Proje Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.