Image

Kale Çelik Kapı K67 Modelinde Yüzde 10 İndirim

278

Evinde güvenliği artırmak isteyenler için Kale Çelik Kapı’nın sunduğu kampanya devam ediyor. Şirket, K67 modelinde geçerli yüzde 10 indirim fırsatının Şubat ayı boyunca geçerli olacağını açıkladı.

Üretim ve satış hacmiyle Türkiye’nin lider kapı üreticisi olan Kale Çelik Kapı, K67 modelinde geçerli yüzde 10 indirim sunuyor.  Şirketten çelik kapı alan vatandaşlara “Kale Çelik Kapı Satış Sonrası Servis Hizmeti” güvencesiyle 5 yıl garanti imkanı da sunuluyor.

Yüksek Güvenlik ve Kaliteli Donanım

Sunduğu maksimum güvenliği son moda tasarımlarla buluşturan şirket, “Gizli Kahramanlar” adını verdiği yüksek güvenlik ve kaliteli donanımıyla, çelik kapı sektöründeki standartları belirliyor.

Kapı içerisinde yer alan güçlendirilmiş malzemeler, kötü niyetli girişimlere karşı artırılmış güvenlik sunuyor. Montajda kullanılan dirençli dolgu malzemeleri ise kapının gerdirilmesine karşı ekstra direnç sağlıyor.

Evinizin ölçüsüne göre özel olarak üretilen Kale Çelik Kapı modelleri; kapı altlarında kullanılan özel süpürgelikler sayesinde de, hırsızların kapı altından sıktığı spreylere karşı koruma sağlamaya destek oluyor.

Kale Endüstri Holding Kimdir?

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluş olarak dikkat çekiyor.

2016 yılı itibariyle tüm üretimini Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşıyan holding, 2018 yılında ise 39 yıldır bulunduğu Güngören’deki merkezinden, Vadistanbul’da yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni genel müdürlük binasına taşındı.

Türkiye’nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri’nde metal eşya kategorisinde üst üste 10 kez ipi göğüsleyerek birinci olmuştur.

Benzer haberleri okumak için Sektörel Haberler kategorimizi inceleyebilirsiniz.