Image

Kıbrıs Town Houses'da 0,98 faiz kampanyası!

118

Kıbrıs Developments’in ödüllü projesi Kıbrıs Town Houses, döviz kurları ile birlikte faiz oranlarındaki değişkenliğin yarattığı olumsuzluğu avantaja çeviren eşsiz bir kampanya imkanı sunuyor.

Piyasada yüzde 2,10 olarak seyreden faiz oranlarına karşı Kıbrıs Town Houses müşterileri yüzde 0,98 faiz oranı ve 120 ay vade ile 500 bin TL’ye kadar kredi kullanabilecek.

Son tarih 20 Mart 2019!

Sınırlı sayıda konut için 20 Mart 2019’a kadar geçerli olacak kampanyadan Türkiye Cumhuriyeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı müşteriler yararlanabilecek.

Kıbrıs Town Houses, böylesi bir faiz indirimi sunan Kıbrıs’taki ilk ve tek proje olma özelliğini taşıyor.

Projenin eşsiz kampanyasından faydalananlar hem düşük faiz oranının getirdiği daha düşük taksitlerle ev sahibi olacaklar, hem de İngiliz Sterlini cinsinden kıymetlenen mülk üzerinden kar edecekler.

Sınırlı sayıda konut için 20 Mart 2019’a kadar geçerli kampanyadan faydalanmak veya daha detaylı bilgi almak isteyenler 0533 850 66 44 numaralı telefonu arayabilir veya info@kibrisdevelopments.com adresine e-posta gönderebilir.

Kıbrıs Town Houses ödeme planı

Hemen tapu hemen teslim

120 ay vadeli ödeme seçeneklerinin sunulduğu ve Kıbrıs’ta bir ilk olan kampanyadan yararlananlara konutların anahtar ve tapu teslimi ise hemen yapılabilecek.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Kuzey Kıbrıs’ta konut fiyatlarının ve kira gelirinin İngiliz Sterlini olmasından dolayı kampanyadan faydalananların kur artışına bağlı olarak ilk günden kazanmaya başlayacakları vurgulanırken, hemen kiraya vermeye veya yaşamaya hazır konutlar olduğu için ilk günden kira getirisi elde edilmeye başlanabileceği ifade edildi.

Kıbrıs Town Houses özellikleri

Toplu konut anlayışına yeni bir soluk getirerek fark yaratan Kıbrıs Developments şirketinin ödüllü projesi, Girne’ye bağlı Alsancak’ta yasemin ve meyve ağaçlarıyla çevrelenmiş çardakları, küçük bir kasaba sokaklarında yürüyor hissi uyandıran yürüyüş yolları, açık çim alanları, jakuzisi, çocuk yüzme havuzları ve iki yetişkin havuzundan oluşan ortak yaşam alanları ile site sakinlerine zengin sosyal aktivite imkanları sağlıyor.

Apartman dairesi, yarı müstakil avlulu konut, tek kat engelsiz ve tam müstakil villa olmak üzere Solo, Compact, Concept ve Tailor Made isimli 4 farklı modelden oluşan Kıbrıs Town Houses projesinde tek yatak odalıdan 4 yatak odalıya kadar farklı ihtiyaçlara cevap verebilen alternatiflerin yanı sıra iç avlular ve ek olarak her konutun kendi özel bahçesi veya terası yer alıyor.

Ayrıca, Alsancak plajlarına yürüme mesafesindeki lokasyonu ve iki vadi arasındaki proje arazisi, tüm konutlara güçlü bir dağ ve deniz manzarası sağlıyor.

Benzer haberleri okumak için Kampanyalar kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Projeland Facebook sayfası