Image

Ncadde Hayat Residence fiyatları metrekaresi 3 bin 500 TL’den başlıyor

12

Özyurtlar Holding tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Ncadde Hayat Residence projesinde fiyatlar metrekaresi 3 bin 500 TL’den başlıyor. 2 yıl önceki fiyatlarla satışa sunulan son 50 dairede avantajlı ödeme koşulları bulunuyor.

NCadde Hayat Residence fiyatları son 2 yılın zamsız fiyatlarıyla eş değer bir nitelik taşıyor. “Eski fiyatlarla yeni yaşam” sloganıyla yola çıkan Özyurtlar Holding, ev sahibi olmayı kolay hale getirmek istiyor.

Eski fiyatlarla yeni yaşam

Konuyla ilgili açıklama yapan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Bugüne kadar toplam 1 milyon 500 bin metrekare alana 15 bin konut inşa ederek ve 60 bin kişiyi ev sahibi yaptık. Esenyurt ilçesinin marka değerinin oluşmasına ve bilinirliğine öncülük ettik. Bölgede pek çok projeyi hayata geçirdik” dedi.

Ncadde Hayat Residence projesini inceleyin

Ncadde Hayat Residence projesi için başlatılan yeni fiyat politikasından da bahseden Özyurt, “Ncadde Hayat Residence’da kalan son 50 daireyi ‘eski fiyatlarla yeni yaşam’ sloganıyla iki yıl öncesinin fiyatlarıyla yani metrekaresi 3 bin 500 TL’den satışa sunuyoruz. Projede daire fiyatları ise 1+1’de 208 bin TL, 2+1’de ise 280 bin TL’den başlıyor” dedi.

Farklı daire seçenekleri

Proje 12 katlı tek blokta 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 204 daireden meydana geliyor. Ayrıca, proje içerisinde 8 dükkan da bulunuyor. İnşaat alanı 28 bin metrekare olan Ncadde Hayat Residence projesinde yer alan sosyal donatı ve imkanlar arasında ise şehir manzaralı teraslar, fitness, spor salonu, yürüyüş alanları, hamam, sauna, 7/24 güvenlik, resepsiyon hizmeti ve kapalı otopark yer alıyor.

Proje, TEM bağlantısı güzergahında yer alıyor ve Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, belediye, hastane, okul gibi pek çok önemli kurma yürüme mesafesinde bulunuyor.

Ncadde Hayat Residence fiyatları

Konut tipi Fiyatlar
1+1 208.000 TL’den başlayan fiyatlar
2+1 280.000 TL’den başlayan fiyatlar

Projeland Facebook sayfasını takip edin