Image

Nover Westlife Fiyatları 249 Bin TL'den Başlıyor

151

Başkent Ankara’da Nover Yapı tarafından inşa edilen Nover Westlife fiyatları 249 bin TL’den başlıyor. Ankara Batıkent’te yükselen projede teslimler geçtiğimiz ay başladı. Brüt metrekare fiyatı da 2 bin 372 TL olarak dikkat çekiyor.

Nover Westlife fiyatları son dönemde yükselen konut fiyatlarına nazaran gayet uygun görünüyor. Toplamda 129 daireye sahip olan projede 2+1 daireler bulunuyor. Açık ve kapalı otoparka sahip olan projede ayrıca, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve çocuk oyun alanlarına da yer verilmiş.

Sadece birkaç dairenin kaldığı Nover Westlife hakkında daha fazla bilgi almak ve form doldurmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz:

Projeland sayfasını ziyaret et

Nover Yapı Güvenilir Bir Şirket Mi?

2004 yılında kurulan Nover Yapı Grubu, 2007 yılından itibaren konut sektöründeki ağırlığını hissettirmeye başladı. Hem ortaklı firma hem de proje destekli satış sonu hasılat paylaşımlı firma olarak sektörde hayatına devam eden şirket, yurt içinde pek çok ilde konut projesi geliştirmeye devam ediyor.

Özellikle yurt içinde Beylikdüzü, Esenyurt, Mimaroba ve Diyarbakır, yurt dışında ise Moldova-Kişinev çevrelerine hakim olan şirket, bünyesinde bulundurduğu birçok firma ile gelişimini sürdürüyor. Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, sürekli büyümeyi hedef alan, katma değer yaratıp yeni yaşam alanları üretmeyi amaçlayan Nover Yapı, ihtiyaçlar doğrultusunda toplam kalite yönetimini esas alarak mimari açıdan estetik, statik açıdan sağlam ve güvenli projeler üretmek, üretim kalitesini sürekli geliştirerek, kalite inşaa edip yaşam standartlarını yükseltmeye çalışıyor.

Nover Westlife projesinin de geliştiricisi olan şirketin hem sektörel hem de kurumsal tüm yenilikleri takip ettiğini söyleyebiliriz.

Benzer haberleri okumak için Proje Haberleri kategorimizi takip edebilirsiniz.