Image

Ondörtüç Pendik Projesinden Takas Kampanyası

62

İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinde uyguladığı Takas Kampanyası aracılığıyla, yatırımcıları ayrıcalıklı bir fırsatla buluşturuyor.

Kampanya ile yatırımcılar eski dairelerini getirip projeden yepyeni bir daire sahibi olabiliyor. Yatırımcıların mevcut daireleri projeden istedikleri dairelerle takas yapılıyor.

Dairelerin ve tapuların sözleşme imzalandığı anda teslim edildiği projenin sunduğu kampanyadan faydalanmak için, takas edilecek dairenin iskanlı olma şartı aranıyor. Yapılan ekspertiz çalışmasıyla dairenin bedeli belirleniyor. Düşük bedelli daireler için kalan tutar, 48, 60 ve 72 ay süreyle vadelendirilebiliyor.

İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Yatırımcılarımızı finansal açıdan zorlamayan farklı kampanyalarla, onlarla kurduğumuz dostluğumuzu pekiştirmeyi başardık. Hayata geçirdiğimiz Takas Kampanyası bunun en güzel örneği!” dedi.

Projeland sayfasını ziyaret et

Kampanya Tüm Daireler İçin Geçerli

Takas Kampanyası’nın Ondörtüç Pendik projesindeki tüm daireler için geçerli olduğunu ifade eden Çulhalık, kampanyanın detaylarıyla ilgili şu bilgileri verdi:

“Kampanyamızda tek şartımız takas edilecek dairenin iskanlı olması… Kampanyamızda süreç, şu şekilde ilerliyor: Yatırımcılarımızın daireleri için önce ekspertiz raporu çıkarıyoruz. Yatırımcılarımızın daireleri ile projedeki dairemiz arasında fiyat farkı varsa, kalan tutar için farklı vadelendirme seçenekleri sunuyoruz. Yatırımcılarımız, kalan tutarı 48, 60 ve 72 ay vadeli olarak ödeyebiliyor.”

Ondörtüç Pendik Neden Tercih Edilmeli?

  • Proje 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor.
  • 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı proje, yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor.
  • Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor.
  • Pendik’in merkezinde yer alan ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor.
  • Projedeki dairelerin fiyatları 285 bin TL ve 658 bin TL arasında değişiyor. 

Benzer içeriklerimizi okumak için Kampanyalar kategorimizi takip edebilirsiniz.