Image

45 Yaşına Giren Sinpaş GYO'nun Öne Çıkan Konut Projeleri

454

Geliştirdiği konut projeleriyle bugüne kadar pek çok vatandaşı ev sahibi yapan Sinpaş, 45’nci yılını kutluyor. Şirket, projelerinde gerçekleştirdiği farklı tasarım yaklaşımı ve tecrübesiyle güven veren marka konumlamasını, 45. yılında da sürdürmeye devam edeceğini açıkladı. Bu yazımızda sizlerle Sinpaş GYO’nun 2019 yılında öne çıkan konut projelerini paylaşacağız.

Müşterisine 5 Dakikada Ev Alma Kararı Verdiren Şirket

Şirketin 45’nci yılı için açıklamalarda bulunan Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, “Köklü bir geçmişe ve uzmanlığa sahip olan ve sektörde pek çok ilki gerçekleştiren Sinpaş, 45 yılın verdiği güven ve tecrübeyle müşterisine 5 dakikada ev alma kararı verdirtecek kadar güçlü bir markadır” dedi.

Konut yatırımının her zaman güvenli olduğunu ifade eden Çelik, “Ülkemizde yatırımcılar ekonomik gündemden bağımsız olarak konut yatırımlarını dün olduğu gibi bugün de güvenilir buluyor. Sektör genelinde satışlarda her yıl yukarı yönlü bir ivme gözleniyor. Sinpaş olarak geçen yılki hedeflerimizi yüzde 88 oranında tutturmamız markamıza duyulan güvenin en büyük kanıtı” açıklamasında bulundu.

Çorum Kadar Bir Şehir Yaptık

Geçmişten bugüne kadar şirket olarak neler yaptıklarını da özetleyen Çelik, “Türkiye’de inşaat denilince akla gelen ilk markalardan biriyiz. 45 yıllık yolculuğumuzda 61 proje ve on binlerce konut inşa ederek yüz binlerce kişiyi ev sahibi yaptık. Bir örnek vermem gerekirse adeta Çorum kadar bir şehir yaptık. Köklü bir geçmişe ve uzmanlığa sahip olan ve sektörde pek çok ilki gerçekleştirerek sadece konut değil, ticari gayrimenkul portföyünde de iddialı projelerimiz bulunmaktadır. Biz Sinpaş olarak tüm faaliyetlerimizde ülkemize katkı sunmak, müşterilerine ve paydaşlarına değer oluşturmak ilkesiyle hareket ettik” ifadelerini kullandı.

Ahmet Çelik - Seba Gacemer

Sinpaş GYO 4 Yıl Üst Üste ‘Süper Marka’ Seçildi

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ise şirketin geliştirdiği projelerin hala değerini koruduğunu söyledi. Gacemer, Sinpaş GYO markasına duyulan güveni ise şöyle özetledi:

“Gerek konut ihtiyacı olanları gerekse yatırımcıların profilini iyi bilen; onları yakından izleyen ve zaman içindeki değişimlerin profilini yakından gözlemleyen bir şirketiz. Bu sebeple ilk günden beri geliştirdiğimiz projeler bugün bile hala değerlerini koruyor. İngiltere merkezli bağımsız bir marka değerlendirme kuruluşu olan Superbrands International’ın Niealsen’e yaptırdığı süper markalar Türkiye araştırmasında 4986 marka arasından 4 yıl üst üste ‘Süper Marka’ seçilmemiz bize müthiş bir destek ve heyecan sağlıyor. Her zaman bizi tercih edenleri dinledik ve samimi tavrımızla yaklaştık. Süper Marka seçilmemizin temelinde yenilikçi vizyonumuz bulunuyor”

Sinpaş GYO Projelerini İnceledik

45’nci yılını kutlayan Sinpaş GYO’nun öne çıkan konut projeleri tek video altında topladık.

2019 Sinpaş GYO Konut Projeleri

Sinpaş geçen yıl içinde toplamda 7 projede 4 bin 691 bağımsız birimin yapımına başladı. İstanbul, Ankara, Denizli ve Bursa’da bulunan toplam değeri yaklaşık 4 milyar TL civarında olan 13 projenin iletişimleri ve satışına devam ediliyor.

2019 yılında da konut üretimine devam edeceğini açıklayan şirketin öne çıkan projelerini sizler için derledik. İşte 2019 Sinpaş GYO konut projeleri:

Aquacity Denizli

Aquacity Denizli

Deniz ve şehir yaşamını birleştiren bir konseptle karşımıza çıkan Aquacity Denizli projesi, Denizli ilimizin Kayalar Mahallesi’nde inşa edildi. Toplamda 210 bin metrekarelik bir alana yayılan projede 1193 adet daire bulunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tiplerinin bulunduğu Aquacity Denizli projesinde fiyatlar 366 bin 800 TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen Aquacity Denizli fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Bursa Modern

Bursa Modern

Bursa’nın en büyük konut projeleri arasında yer alan Bursa Modern, geleneksel ve modern mimariyi bir araya getiren konseptiyle dikkat çekiyor. Bursa Osmangazi’de inşa edilen projede 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Toplamda 1466 dairenin bulunduğu Bursa Modern projesinde daire fiyatları ise 486 bin 786 TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen Bursa Modern fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Ege Vadisi

Sinpaş Ege Vadisi

Ankara’nın Dikmen Vadisi bölgesinde hayata geçirilen Ege Vadisi projesi toplamda 26 bin 900 metrekarelik bir alana yayılıyor. Proje içerisinde 6 blok bulunuyor ve bu bloklarda 887 daire bulunuyor. Her dairenin cephesinin açık alana baktığı projede farklı konut tipleriyle Ankara’nın şehirsel özelliklerinin ortaya çıkarılması amaçlanmış. Sinpaş Ege Vadisi projesinde daire fiyatları ise 415 bin TL’den başlıyor.

Ege Vadisi fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Marina Ankara

Sinpaş Marina Ankara

Sinpaş’ın Ankara’ya kazandırdığı bir diğer dev proje olan Marina Ankara, 125 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor ve içerisinde 2 bin 518 daire barındırıyor. Uzun bloklarla ve geniş balkonlarla ön plana çıkan projede 1+1’den 7+1’e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Sinpaş Marina Ankara projesinde daire fiyatları ise 446 bin 800 TL’den başlıyor.

Marina Ankara fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Sinpaş Gökorman

Sinpaş Gökorman

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda geliştirilen bir diğer proje olan Sinpaş Gökorman, yeşili gökyüzü mavisiyle harmanlayan keyifli detaylara sahip. Projede toplamda 5 farklı daire tipi bulunuyor ve çevresinde metro olmasıyla dikkat çekiyor.

Sinpaş Gökorman fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Metrolife Sancaktepe

Sinpaş Metrolife Sancaktepe

Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki bir başka projesi olan Metrolife Sancaktepe, adından da anlaşılacağı üzere Sancaktepe’de yükseliyor. Çarşı, meydan ve bahçe konseptinin harmanlandığı bu projede toplamda 544 konut ve 10 bin metrekarelik bir çarşı alanı bulunuyor. Sinpaş Metrolife Sancaktepe fiyatları ise 351 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen Metrolife Sancaktepe fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Finans Şehir

Sinpaş Finans Şehir

İstanbul’un giderek değer kazanan iş ve yaşam merkezlerinden Ümraniye’de inşa edilen Finans Şehir, son dönemlerde en çok konuşulan projelerden biri olarak dikkat çekiyor. Toplamda 2 bin 750 konutun bulunduğu Finans Şehir projesinde birbirinden farklı daire seçenekleri ve ticari alanlar bulunuyor. Sinpaş Finans Şehir projesinde daire fiyatları ise 462 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen Finans Şehir fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Queen Bomonti

Sinpaş Queen Bomonti

İstanbul’un en değerli noktalarından Şişli/Bomonti’de yükselen Queen Bomonti projesi 26 bin metrekarelik bir alanda inşa ediliyor. Ev sahiplerine esneyebilen yaşam alanları sunan projede 50, 80 ve 100 metrekare büyüklüğündeki modüller bir araya getirilerek 1+0’dan 3,5+1’e kadar uzanan farklı daireler oluşturmak mümkün. Sinpaş Queen Bomonti projesinde daire fiyatları ise 688 bin TL’den başlıyor.

Queen Bomonti fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Altınoran

Sinpaş Altınoran

Ankara’nın en değerli bölgelerinden biri olan Çankaya’da inşa edilen Altınoran projesi, Turan Güneş Bulvarı üzerinde toplamda 1 milyon 850 bin metrekarelik alanda yükseliyor. Toplamda 5 etaptan oluşan projede 2 bin 647 daire bulunuyor ve 1+1’den 6+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. Sinpaş Altınoran daire fiyatları ise 570 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen Altınoran fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Sinpaş Köyceğiz

Sinpaş Köyceğiz

Köy konseptinin ve doğal yaşamın öne çıkarıldığı Sinpaş Köyceğiz projesinde toplam 291 konut bulunuyor. Projede 2+1’den başlayan farklı konut tipleri bulunuyor. İstanbul’un kaosundan kurtulmak isteyenlerin tercih etmek isteyeceği bir proje olan Sinpaş Köyceğiz’de biyolojik göletten çeşitli meyve ağaçlarına kadar pek çok detay düşünülmüş. Sinpaş Köyceğiz daire fiyatları ise 1 milyon 163 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş Köyceğiz fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

İncek Life

Sinpaş İncek Life

Sinpaş GYO tarafından Ankara İncek’te yükselen İncek Life, toplamda 113 bin 200 metrekarelik bir arsa alanında yükseliyor. İçerisinde 548 konut bulunduran projede birbirinden farklı daire seçenekleri bulunuyor. Sinpaş İncek Life daire fiyatları ise 560 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen İncek Life fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Aydos Country

Sinpaş Aydos Country

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen en doğal projelerden biri olan Aydos Country, adından da anlaşılacağı üzere Aydos Ormanı’nın yanı başında konumlanıyor. Toplamda 900 konutun yer aldığı projede birbirinden farklı daire seçeneklerine yer verilmiş. Sinpaş Aydos Country fiyatları ise 548 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO tarafından geliştirilen Aydos Country fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Benzer içeriklerimizi incelemek için Analizler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.