Image

Skyland İstanbul'un Örnek Dairesi Hazır

120

Eroğlu Yapı tarafından inşa edilen ve İstanbul’un en çok ilgi çeken projelerinden Skyland İstanbul’un örnek dairesi tamamlandı. Gönye Proje Tasarım tarafından tasarlanan daire, keyifli bir yaşam sürmeyi hedefleyen ve hayatı çocukları ve yakın dostları ile paylaşan bireylere uygun, modern iç mekan tasarımı ile öne çıkıyor.

İstanbul Seyrantepe’de yükselen Skyland İstanbul, eşsiz orman ve panoramik şehir manzarasıyla dikkat çekiyor. Tasarlanan örnek daire de, aktif şehir yaşamına uyum sağlayan, sanat ve moda ile yakından ilgilenen, sosyal hayatını çocukları ve yakın dostları ile evinde de sürdüren bireylere uygun bir iç mekan tasarımına sahip.

Projeland sayfasını ziyaret et

Türkiye’nin En Büyük Rezidansları Skyland İstanbul’da!

Türkiye’nin en yüksek rezidanslarına sahip projede farklı ihtiyaç ve bütçelere göre kurgulanmış seçenekler sunuluyor. Bunları inceleyecek olursak:

Sky Residence, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun daire seçenekleri, geniş balkonları, orman ve şehir manzarası ile öne çıkarken, diğer kulenin zirvesinde 8 kata yayılan Sky Premium Residence, sadece bu katlara özel giriş, resepsiyon alanı ve asansör ile 45 katlı kulede müstakil ev konforu yaşatıyor.  Adalar ile 2. ve 3. köprüye hakim 180 derecelik kesintisiz şehir manzarası, Sky Premium sakinlerini bekliyor.

Sky Deluxe Residence ise, 10.000 metrekarelik peyzaj alanı, özgün iç mimarisi, 1+1’den 4+1 dublekse varan daire seçenekleri ile sıra dışı bir yaşam alanı sunuyor. Sky Deluxe bünyesindeki 4+1 dubleks daireler, kış bahçeleriyle öne çıkıyor. Yaşam alanlarını büyüten kış bahçeleri sahip olduğu yüksek tavanlar ile konut sahiplerine benzersiz bir mekan deneyimi yaşatıyor.

Skyland İstanbul örnek dairesinde 360 derecelik sanal tur için buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer içeriklerimizi okumak için Proje Haberleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.