Image

Teslime Hazır Makyol Santral'de 50 Ay 0 Faiz Avantajı

339

Makyol Gayrimenkul tarafından İstanbul Bahçeşehir’de inşa edilen Makyol Santral projesi bu ay sahiplerine teslim ediliyor. Projenin yüzde 30’unu kapsayan daireler için de teslime özel kampanya başlatıldı.

Makyol Santral projesinde yüzde 30’u kapsayan daireler için teslime özel 3 bin TL’den başlayan taksit avantajı sunuluyor. Ayrıca bu kampanya kapsamında bankasız ve kefilsiz 50 ay yüzde 0 faiz fırsatı veriliyor.

Projeland sayfasını ziyaret et

Makyol Santral Neler Vaat Ediyor?

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral’de tamamı teras veya balkonlu toplam 5 blokta 403 daire ve 9 villanın yanı sıra, ticari üniteler de yer alıyor. Yatırımcısıyla buluştuğu andan itibaren yüzde 70’i satılan proje, bölgedeki en avantajlı yatırım fırsatlarından birini veriyor.

Proje, gündelik yaşamın ihtiyaçlarını karşılamak adına; daire tipleri, sosyal olanakları, ticari alanları ve peyzaj düzenlemesiyle de fark yaratıyor.

Sosyal alanlara baktığımızda fitness alanından masaj odalarına, saunadan yoga ve pilates salonuna, basketbol ve tenis sahalarından yürüyüş parkuruna kadar sağlıklı yaşam ve spor alanlarının yanı sıra çocuk ve genç aktivite alanlarından Playstation odasına, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzundan güneşlenme terasına kadar çeşitli sosyal olanaklar ile 16 bin metrekare kiralanabilir çarşı alanında bistro cafe, restoran, kahve evi, market, gurmehouse, kuru temizleme & lostra, fırın, kuaför vb. alanlarının olduğunu görüyoruz.

Gelecek Projeler Yolda

Makyol İnşaat’ın Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, “İnşaat konusunda elde ettiğimiz deneyimi, çeyrek asırdır konut, ticari, otel vb. farklı projelere yansıtıyoruz. Markalı konut projelerimiz adına kilometre taşı olarak gösterebileceğimiz Makyol Yaşam’ı, büyük bir başarıyla tamamlayıp eksiksiz bir şekilde sahiplerine teslim ettik. Ardından hemen Makyol Santral’in inşasına başladık. Bugün Makyol Santral’i de tamamlayarak gelecek projeler için şimdiden yol kat etmeye başladık” dedi.

Makyol Santral’in doğru bir lokasyonda inşa edildiğini ve konforun merkezinde bir yaşam sunduğunu da vurgulayan Şahismailoğlu, “Bahçeşehir’in en büyük AVM’sinin faaliyet gösterdiği bir konumda, çevresinde birçok önemli okul ve eğitim kurumunun yer aldığı, ulaşım avantajları bakımından D100 Karayolu bağlantı aksına, TEM Otoyolu ve gişelerine 500 metre mesafede ve yeni tamamlanacak olan Mahmutbey – Bahçeşehir – Esenyurt Metro Hattı’na yürüme mesafesinde yer alan Makyol Santral, İstanbul’daki yatırım potansiyeli en yüksek projelerden birisidir” diye konuştu.

Makyol Gayrimenkul’ün 2,5 milyar TL değerinde arazi stokuna sahip olduğunu dile getiren Şahismailoğlu, yakın gelecekte Büyükçekmece’de göl manzaralı ve Beykoz’da da boğaz manzaralı iki yeni proje hedeflediklerini belirterek sözlerini tamamladı.

Benzer içeriklerimizi okumak için Kampanyalar kategorimizi takip edebilirsiniz.