Image

Uplife Kadıköy'de teslimden önce kira ödemesi

334

Teknik Yapı, Uplife Kadıköy projesinin teslimine kadar nakit kira yardımı ve 100 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor. Proje kapsamında şirket, hem 100 ay 0 faiz hem de 2.500 lira kira ödemesi yapıyor. Kampanyada isteyenler için yüzde 5 peşinat veya yüzde 20 indirim avantajı da yer alıyor.

Fikirtepe’de başlayan kentsel dönüşüm sürecine 5 ayrı ada ile katkıda Teknik Yapı, ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar için yeni bir kampanya başlattı. Şirket, Uplife Kadıköy teslimine kadar nakit kira yardımı ve 100 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Prestij Caddesi üzerinde yükselen Uplife Kadıköy, düşük peşinat, sıfır faiz ve teslim öncesi kira ödemesini kapsayan kampanyası ile yeni alıcılarını bekliyor.

Uplife Kadıköy ödeme avantajları

Daire satın alanların teslim süresine kadar 2.500 liraya varan kira geliri edecekleri bu kampanyada ayrıca yüzde 5’e varan peşinat ve 100 ay sıfır faiz fırsatları da bulunuyor. Kira ödemesi, yüzde 5 peşinat ve 0 faiz bir arada sunuluyor.

Uygulamaya başlanan ‘katmerli fırsat kampanyası’nda öncelikle peşin alımlarda veya baz faiz oranı ile kredi kullanımlarında yüzde 20 indirim yer alıyor.

Düşük peşinat ve sıfır faiz imkanını bir arada kullanmak isteyenler için; yüzde 5 peşinat alınırken 12., 24. ve 36. aylara yüzde 10’ar üç ara ödeme uygulanıyor. Kalan tutar için 66 ay sıfır faizli banka kredisi imkanı bulunuyor.

Kadıköy’deki En Popüler 10 Konut Projesi listemizde buna benzer kampanyalı projesi bulabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

Ara ödemeli düşürüp sıfır faiz vadesini daha uzun isteyenler için ise yüzde 20 peşinat isteniyor. Bununla birlikte 6., 12., 18., 24., 30. ve 36. aylara yüzde 5’er altı ara ödeme talep ediliyor. Kalan tutar için ise 100 ay sıfır faizli banka kredisi kullanma fırsatı öneriliyor.

Ayrıca, dileyenlere kişiye özel ödeme planları vade ve peşinata göre alternatifler de sunuluyor.

Teknik Yapı’nın diğer projelerini incelemek için tıklayın