Kartal Wings İncelemesi

132

Kartal’da 12 bin metrekare alana inşa edilen Kartal Wings projesi bir kentsel dönüşüm projesi. Projede 94 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatları için videomuzu izleyebilirsiniz.

Umran & Amad ortak girişimi tarafından inşa edilen projede 14, 17 ve 18 katlı 3 blokta 278 konut yer alıyor. Ayrıca 9 adet de dükkan bulunuyor.

2017 yılının Mart ayında inşaatı başlayan projede inşaatın yüzde 45’i tamamlandı, 2019 yılının Eylül ayında teslimler yapılacak. Satışlar da Ağustos 2017’de başladı ve şu ana kadar yüzde 20’si satıldı.

Projeland sayfasını ziyaret et

Geniş Sosyal Alanlar

8 bin 500 metrekaresi yeşil alan olarak planlanan projenin sosyal alanlarında açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, saunalar ve fin hamamları, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, kafe, seyir terasları, hobi odası, mescit, kapalı otopark ve yürüyüş yolları bulunuyor. Projede özellikle çocuklar için geniş sosyal alanlara yer verildi. Çocuk havuzu ve oyun alanlarının yanı sıra boyama, play station gibi aktivite alanları bulunuyor.

Kartal Wings Fiyat Listesi

Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+2 loft daireler yer alıyor. Kartal’da inşa edilen Kartal Wings fiyat listesinin Mart 2019 itibarıyla ne durumda olduğunu aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz:

Kartal Wings Fiyat Listesi Mart 2019

Projede 278 dairenin her biri birbirinden farklı olarak tasarlandı. Buradan seçtiğiniz bir dairenin bir eşi daha olmayacak. Kişiye özel esnek ödeme planları sunuluyor. Proje bitiminde yüzde 36 ila 42 oranında prim öngörülüyor. Projedeki dairelerin balkon ve terasları bulunuyor. Bazı dairelerde teras büyüklükleri 47 metrekareyi buluyor.

Aidatlar ucuz olacak

Projede daireler 5. Kattan itibaren deniz görüyor. Şirket 2 yıl boyunca projeyi kendisi yönetecek. Bu projenin en çok dikkat çeken özelliklerinden biri aidatların çok ucuz olması. Metrekare başına öngörülen aidat tutarı 1,5 – 2 lira arasında. Bunun sebebi de şirketin satışa sunmadığı dairelerin kira gelirlerinin ortak giderler için kullanılacak olması.

Soğanlık metro istasyonu projeye 2 kilometre mesafede, yapımı devam eden hızlı tren istasyonu 1,6, sahil yolu ise 2 kilometre mesafede.

Kartal Wings projesinin tüm detayları için tıklayın.

Etiketler