Porta Vadi İncelemesi

88

Tüm Yapı tarafından Kağıthane Cendere bölgesinde inşa edilen Porta Vadi projesinde satışlar 2017 yılının Mayıs ayında başladı.

Mayıs 2018’de kaba inşaat tamamlanacak. Aralık 2018’de ofisler, Mart 2019’da ise konutlar teslim edilecek. Projede satışların yüzde 80’i tamamlandı.

34 bin metrekare alana inşa edilen projede 166 ofis, 76 konut bulunuyor. Proje 10 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor. Caddeye bakan projenin arka tarafı orman. Üç ofis bloğu da caddeye bakıyor. Ayrıca 3.500 metrekarelik peyzaj alanı bulunuyor.

Projeland sayfasını ziyaret et

Porta Vadi fiyatları

Projenin güncel fiyat listesini incelemek için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz. Daha fazla detay almak için de görselin üzerine tıklayabilirsiniz:

Porta Vadi Fiyat Listesi Mart 2019

Cendere Bölgesi Hakkında

Cendere bölgesinde şu an 6.200’e yakın konut yapılıyor. Hem ulaşım, hem konut hem de ticari anlamda gelişen bir bölge. Bu anlamda yatırım değeri yüksek bir yer. 1.5. – 2 sene içinde burası yaşayan bir bölge olacak.

Porta Vadi projesi Türk Telekom Arena Stadı’na 1 kilometre, Seyrantepe Metrosu’na 2 kilometre, Belgrad Ormanı’na 3 kilometre, Maslak’a 4 kilometre, Mecidiyeköy’e 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 7 kilometre mesafede bulunuyor.

Porta Vadi projesinin tüm detayları için tıklayın.

Etiketler