Transform Fikirtepe İncelemesi

141

Transform Fikirtepe projesi Haldız İnşaat ve Obaköy Gayrimenkul tarafından Kadıköy Fikirtepe’de inşa edilen bir kentsel dönüşüm projesi. Proje fiyatları ve diğer tüm detayları için video incelememizi izleyebilirsiniz.

Projede 500 civarı hak sahibi vardı. Şu an proje alanına 4 blokta 1080 adet konut ve home ofis yapılıyor. Bunların dışında 12 adet de ticari ünite bulunuyor. İnşaatın ve satışların 2016 sonunda başladığı proje 2019 yılının Nisan ayında tamamlanacak.

Projede dairelerin yüzde 65’e yakını satıldı. İnşaatın ise büyük bölümü tamamlandı. Toplam 23 katlı olan projenin 19. katına kadar gelindi. Projede konutların alanları 58 metrekare ile 276 metrekare değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. .

Projede tavan yüksekliği 3.30 ile 4.70 metre arasında değişiyor. Projede net brüt farkı da yüzde 30’lar civarında. Ayrıca Transform Fikirtepe için Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek bir uygulama başlatıldı. Proje sensin isminde bir mobil uygulama hayata geçiriliyor.

Projeland sayfasını ziyaret et

Transform Fikirtepe’de “Proje Sensin”

Test aşamasındaki uygulamasıyla dairelerin iç dekorasyonuna ev sahipleri karar veriyor. Sosyal donatı alanlarına uygulama üzerinden oylamayla karar verilecek. Sabit sosyal alanlarda ise ikişer adet açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness bulunacak. Transform Fikirtepe projesinde 12 dönümün 10 dönümü yeşil alan olarak planlanmış.

Transform Fikirtepe projesi Göztepe ve Ünalan metro istasyonlarına ve metrobüse yürüyerek 5 dakika mesafede bulunuyor. Avrasya Tüneli ile 20 dakikada Atatürk Havalimanı’na ulaşım mümkün. Akıllı ev sisteminin de bulunduğu projede daireler gayet işlevsel şekilde tasarlanmış. Müşterilerin yüzde 95’i ise projeyi oturum için almış.

Transform Fikirtepe projesinin fiyatları ve tüm detayları için tıklayın.