Image

Yatak Odası Dekorasyonunu Beğendiğimiz 6 Proje

216

Güzel bir güne başlamak güzel bir uykudan geçer. Güzel bir uykuyu da konforlu ve rahat bir yatak odası bize verebilir. Yatak odası evinizin en önemli alanlarından biri. Karmaşık ve konforlu olmayan bir yatak odasında alacağınız uykunun ne kadar verimli olabileceğini bir düşünün.

Tüm bu nedenleri göz önüne aldığımızda yatak odası dekorasyonunun oldukça önemli olduğunu fark edip buna göre ufak ufak adımlar atarak yatak odanızı değiştirebilirsiniz. Yazın da gelmesiyle işiniz daha kolay olacak.

Yatak odası dekorasyonuna el atmaya karar verdiyseniz size örnek olması için birkaç projenin örnek dairesinin yatak odası dekorasyonu örneğini sizlerle paylaşmak isterim. Hürriyet Emlak Projeland olarak gezdiğimiz örnek dairelerin yatak odalarından en beğendiklerimizi sizler için derledim.

Sinpaş Finanş Şehir

Sinpaş Finans Şehir projesi, yapımına hala devam edilen Finans Merkezi’nin hemen yanında bulunuyor. Pek çok farklı daire tipi bulunan projede özellikle kullanım alanları geniş daireler dikkat çekiyor. Projenin gezdiğimiz 3+1 örnek dairesinde yatak odası çok şık ve pastel renklerle dekore edilmiş.

Next Level Çayyolu

Next Level Çayyolu projesi, Ankara Çayyolu’nda inşa ediliyor. Farklı daire tipleri ve seçenekleri ile dikkat çeken projede 5,5+1 villa tipi ev gezdik. Projeden ev alan kişiler evlerinin renklerini seçebilecekler. Yani projede ev alıcıların 3 farklı stil örneği sunuyor ve sizin seçtiğiniz stile göre eviniz tasarlanıyor. Bu stiller şu şekil; Chicago, Viyana ve Milano şeklinde isimlendirilmiş. Bizim gezdiğim örnek villa Chicago stili ile tasarlanmıştı.

Yatak odasında bizim en çok dikkatimizi çeken kullanım alanının maksimum olması ve odanın planı.

Meydan Eryaman

Meydan Eryaman projesi, Ankara Eryaman’da hayata geçiyor. Projenin açık mutfaklı 2+1 örnek dairesini gezdik. Örnek dairenin yatak odasından özellikle açık renkler seçilerek oda küçük olmasına rağmen olduğundan daha geniş ve aydınlık görünmüş. Projenin örnek dairesinin yatak odasına avangart stil tercih edilmiş.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler, İstanbul Bahçelievlerde inşa ediliyor. Projenin dairelerinin en önemli özelliği alıcılara sunulan tasarım stilleri. Ev alıcılarına istedikleri tarzı seçmeleri için stil örnekleri sunuluyor ve siz evinizin istediğiniz renklerde tasarlanmasını sağlıyorsunuz. Gezdiğimiz örnek dairede avangart stilin örneklerini görebilirsiniz.

Örnek dairenin yatak odası tam bir yaşam alanı olarak tasarlanmış. Ebeveyn banyosu, giyinme odası, büyük ve yüksek dolap alanı, pencere önüne mobilya koymak için kalan geniş alan ile yatak odasını bir yaşam alanına çevirmiş.

Bahçeşehir Park

Bahçeşehir Park projesi, İstanbul Bahçeşehir’de göletin hemen yanı başında inşa ediliyor. Farklı bir iç mimarisi bulunan projenin örnek dairesinin içinde genel banyo hamam şeklinde tasarlanmış. Ortak kullanım alanlarının ve ev sahiplerinin özel kullanım alanlarının birbirinden bağımsız olması dairede en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi.

Örnek daire yatak odasında odanın planı girişte mahrem alanının görünmeyeceği şekilde planlanmış. Avangart ve modern stilin bir arada kullanıldığı yatak odasında pastel renkler dikkat çekiyor.

Meva Şehir

Ankara’da inşa edilen Meva Şehir projesi 1800 konutluk dev bir proje. Projenin örnek dairesinde daha çok avangart stilin izleri dikkat çekiyor. Dairenin en önemli özelliklerinden bir tanesi geniş metrekarelere sahip olması. Mutfağından, balkonuna dairenin her alanı geniş.

Avangart stilin izlerini gördüğümüz örnek dairede giyinme alanı ve ebeveyn banyosu bulunuyor.

Benzer içeriklerimize ulaşmak için Dekorasyon kategorimizi inceleyebilirsiniz.